Dvoudveřová skříň dub, Denver 02

Denver 02 loznice
Dodame za 2 - 5 týdnu
30 380 Kč 41 050 Kč -26%
S DPH
Cena Black week platí
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dvoudveřová skříň dub, Denver 02

Velká dvoudveřová skříň z masivu dub do ložnice z kolekce nábytku Denver. Skříň s nádherným designem přírodního nábytku. Pro výrobu je použijte exkluzivní výběrové dubové dřevo, tak aby nábytek působil autenticky a naturální. Skříň se dodává v demontu s podrobným návodem na montáž, podmínkou pro kompletní montáž je přichycení skříně přímo io stěnu. Dřevo je v barvě přírodní olej, lze tedy kombinovat iz jiným dubovým nábytkem.

Skříň obsahuje v základě 2 x polici a 1 x věšák, lze také dokoupit komodu, která pasuje do vnitřku skříně, případně police. Nábytek je dodáván bez osvětlení. Složení skříně je, predne dvířka: dubové dřevo. Korpus je exkluzivní materiál, který zaručeně nebude měnit svůj tvar ani po letech. Jde o kompozit kde z obou stran je prvotřídní přírodní dubová dýha a středu je smrkové dřevo.

Skriň Denver 02 ( šířka 106 cm , výška 222 cm , hloubka 63 cm ) - dodáváne v demontu, cena bez osvětlení

Dvoudveřová skříň masiv dub, Denver 02

Skřín je vyrobena z poctivého dubového dřeva ( Exkluzivní kompozit = Prémiová přírodní dubová dýha kde uprostřed se nachází smrkové dřevo ), ošetřené značkovým Německým olejem LIVOS . Dřevo použijte na výrobu je z obnovitelných lesů s certifikátem FSC. Povrch dřeva je mírně strukturovaný. Nábytek Denver do ložnice je vyroben z dubového dřeva. V kolekcí najdete postel, skříně, či komody. Pokud vám chybí určitý kousek můžete klidně kombinovat z nábytku Jánošík případně kolekce Texas. Na ošetření je použit značkový Německý olej LIVOS . Výroba kde je nábytek vyráběn představuje jednu z nejmodernějších linek v Evropě, kde se používají špičkové CNC stroje. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou nábytek Mirek a Polskou firmou. Vsaďte tak na naše více než 25 leté zkušenosti v oblasti masivního nábytku.

Nábytek Denver do ložnice
Nábytek z masivu dub do ložnice - Denver

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Front (přední část)
Masív
dodávány
v demonte
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.