Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Toaletní stolek

Provence tol 02
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
11 079 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Toaletní stolek provence 

Bydlení ve stylu francouzského venkova si získalo nesmírné množství příznivců a rozhodně není čemu se divit. Nádherný toaletní stolek Provence ctí právě krásu ducha tohoto stylu. Svým designem potěší každou ženu a v interiéru bude působit jako opravdový klenot.

Šířka: 100 cm , Výška: 160 cm , Hloubka: 45 cm

Jedinečný je samozřejmě také z praktického hlediska. Díky svému důmyslnému členění bude nezbytným pomocníkem při každodenním zkrášlování a úpravě zevnějšku!

Využijte možnosti dokoupení dalšího nábytku Provence! Toaletní stolek pochází z celé nábytkové kolekce, takže k němu můžete ve stejném designu dokoupit například provensálskou židli, postel nebo šatní skříň. Inspirujte se naší nabídkou a vykouzlete ze své ložnice stylový prostor plný kvalitního masivního nábytku!

Toaletní stolek a všechny další prvky série Provence je dostupný ve dvou barevných variantách. Vybrat si můžete buď bílé provedení, anebo variantu Patina, která imituje starý nábytek vyzrálý časem. Vosk je na bílém podkladu, napodobuje působení zubu času a působí velice stylově! Cena nábytku v provedení Patina je navýšena o 10%.

 

Výrobním materiálem toaletního stolku Provence je borovicový masiv. Špičkové zpracování, kvalitní materiál a precizní řemeslná práce, posouvá tento kousek mezi luxusní nábytek, který bude váš interiér zdobit dlouhou řadu let.

Vrchní deska toaletního stolku je upravena kartáčováním. Během této metody je z povrchu dřeva odstraněna jeho měkčí část, takže vystoupne tvrdší složka. Ta vytváří na povrchu masivu krásnou 3D strukturu, která je patrná na pohled a i při letmém doteku ji ucítíte. Zásuvky jsou doplněny o stylové úchytky, které dotváří celkový design stolku.

Vaší objednávkou se budou zabývat vyškolení pracovníci. Toaletní stolek dorazí přímo k vám domů, a to pečlivě zabalený, v demontovaném stavu. Jeho montáž je naprosto jednoduchá!

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Kolekce
Le baux
Povrchová úprava
Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000219
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.