Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Tv komoda v provensálském stylu

Provence tv 105
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
10 080 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Tv komoda v provensálském stylu TYP 05

Hledáte stylový a zároveň praktický nábytek pro umístění televize? Pokud jste milovníkem bydlení v duchu francouzského venkova, bude pro vás TV komoda v provensálském stylu jasnou volbou!

Pro vysokou oblibu, které se těší nábytek ve stylu Provence, jsme vytvořili celou kolekci v tomto designu. Pro vás jako zákazníka to znamená jedinečnou možnost kombinovat nábytek a vytvořit si doma jednotně vybavený prostor, který polahodí oku a potěší i po praktické stránce. Skvělou kombinaci bude masivní TV komoda tvořit například s knihovnou, sedačkou nebo komodou!

Výška masivní TV komody je 50 cm, takže je zajištěn ideální sledovací úhel. Na vrchní desku o délce 130 cm umístíte i větší televizor a k dispozici vám bude také velkoryse pojatý úložný prostor v podobě dvou šuplíků a otevřeného sektoru pro přídavnou elektroniku. Otevřená přihrádka je bez zadního dílu, aby bylo možné protažení kabelů k přídavné elektronice. Výška prostoru mezi šuplíky a vrchní deskou je až 20 cm. Čelům zásuvek a dvířkům nechybí stylové úchytky, které nádherně ladí s designem masivní TV komody.

Pro výrobu TV komody v provensálském stylu byl zvolen masiv borovice. Jedná se o pružný materiál s nádhernou kresbou. Komoda má robustní konstrukci, která je zárukou stability i pevnosti. Nemusíte se obávat toho, že vám masivní TV komoda nevydrží, a že za krátko budete muset kupovat novou. Naopak! Nábytek Provence vám při správném zacházení vydrží sloužit dlouhou řadu let!

Televizní Provence komoda je na výběr ve dvou barevných provedeních:

  •         bílá – je použita bílá ekologická barva
  •         patina – na bílou barvu je nanesen vosk a dřevo pak působí staře, imituje působení času a používání (na variantu patina je příplatek 10%)

 

Vrchní deska TV komody má kontrastní hnědou barvu s působivou 3D strukturou. Té bylo dosaženou metodou kartáčování, kdy je z povrchu masivu odstraněna měkčí část, takže vynikne tvrdší složka dřeva. Ta je dobře patrná jak na pohled, tak i na dotek. Každý kus nábytku je originál! Televizní komoda vám bude doručena pečlivě zabalená a smontovaná.

 Tv komoda v provensálském stylu TYP 05

Šířka: 130 cm , Výška: 50 cm , Hloubka: 50 cm

Rozmer vnútorného volného priestoru : Výška: 20 cm, šírka: 119 cm. 

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Povrchová úprava
Vosk
Typ výrobku
Tv stolek
Kolekce
Le baux
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000213
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání