Čaluněná postel s úložným prostorem béžová, 180 x 200 cm

naya I 180 G008
Dodame za 6 - 9 týdnu
22 210 Kč 27 762 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Čaluněná postel s úložným prostorem béžová, 180 x 200 cm na kovových nožičkách

Tato postel je výjimečná svým čalouněným provedením v jemné béžové barvě, která dodává celkové estetice nádech sofistikovanosti a tepla. Dominantním a neodolatelným prvkem postele je její čelo u hlavy, které okamžitě upoutá pozornost a stává se centrálním bodem každé ložnice. Jednou z největších předností této postele je její praktický úložný prostor, což je ideální řešení pro efektivní využití prostoru ve vaší ložnici. Cena postele zahrnuje také pohodlný lamelový rošt, čímž se zvyšuje celkový komfort a zároveň zjednodušuje váš nákup. Matrace je v posteli zapuštěna 8 cm.

Design postele je zaměřen na moderní a vzdušný dojem. Kovové nohy v černé barvě nejen přidávají stylový akcent, ale jsou také praktické díky své výšce, která umožňuje snadný přístup pro robotický vysavač. Tento detail odráží současný trend v kombinaci funkčnosti a estetiky. Shrnuto a podtrženo, tato manželská postel je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají spojení pohodlí, funkčnosti a moderního designu. Buďte připraveni na to, že vaše ložnice se změní v útočiště stylu a komfortu, které bude každý den vyzývat k relaxaci a odpočinku.

Čaluněná postel s úložným prostorem béžová, 180 x 200 cm

Všechny nosné části vnitřní konstrukce jsou vyrobeny z masivního dřeva. Samotné dno odkládacího prostoru je vyrobeno z MDF v bílé barvě. Postel obsahuje kvalitní látku v béžové barvě, která je příjemná na dotek. Čištění látky pomocí dětského mýdla. Vysoká odolnost látky, martindale až 30 000 cyklů.

Čaluněná postel s úložným prostorem béžová, 180 x 200 cm

Postel na fotografi v Látke G008 - béžová

  1. Kovové nohy v černé barvě s výškou 18 cm.
  2. Úložný box postele: Mimořádně účelný box, který je odvětraný. Všechny nosné části jsou vyrobeny z masivního dřeva. Dno je vyrobeno z mdf v bílé barvě
  3. Matrace, která není šučástí v rozměru 180 x 200 cm nebo 2 x 90 cm 200 cm. Matrace je zapuštěna v posteli 8 cm. Konstrukce obsahuje již kvalitní lamelový rošt. Při použití matrace o výšce 20 cm je výška spaní +- 52 cm
  4. Čelo postele - dominantou postele je nádherné čelo, které je komfortní.

Typ výrobku
čaluněná manželská postel
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozměr
180 x 200 cm
Úložný prostor
s úložným prostorem
Barva
béžová

Doporučené matrace

Nepřehlédněte i tyto produkty

Podobné produkty

Produkt přidán do seznamu přání