Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Komoda Lufler

Provence kom 110
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
5 684 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 5 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 5

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Komoda Lufler, KOM 10

Také vás očarovalo bydlení ve stylu francouzského venkova? Komoda Lufler ve stylu Provence imituje právě tento duch bydlení! Nadchne vás nejen originálním designem, ale také špičkovým zpracováním kvalitního masivu borovice, z nějž je vyrobena. 

Komoda ve stylu Provence najde své místo opravdu kdekoli v interiéru. V ložnici poslouží pro uložení drobného oblečení, v jídelně zase k uschování příborů či utěrek. Umístit ji můžete také v předsíni či obýváku. Dostatek úložného místa vám poskytnou 4 šuplíky bez samo-dosuvu, opatřené stylovými úchytkami, které krásně ladí s designem komody!

Komoda Lufler je součástí celé kolekce nábytku Provence, takže máte jedinečnou příležitost zkombinovat ji s dalšími prvky této řady a vytvořit tak jednotně sladěný prostor, vybavený vysoce kvalitním masivním nábytkem. Nábytek ve stylu Provence vám díky svým špičkovým kvalitám vydrží sloužit řadu let! Prémiové provedení dokonale imituje styl venkovského bydlení Provence! K výrobě komody byl použit kvalitní masiv borovice. Tento materiál je dostatečně pružný i pevný a chlubí se nádhernou kresbou. Komoda má navíc robustní konstrukci.

Komoda Lufler má vrchní desku ošetřenou metodou kartáčování, kdy je ze dřeva odstraněna jeho měkčí část, takže vystoupne tvrdší složka masivu. Cílem je získat povrch s jedinečnou 3D strukturou, která je velice příjemná na dotek a pozoruhodná na pohled. Nábytek je k dispozici ve dvou barevných variantách. Bílé provedení obnáší úpravu dřeva bílou ekologickou barvou, provedení patina zase pracuje s voskem naneseným na bílé barvě. Nábytek si tak získá vzhled s puncem starého nábytku, vyzrálého časem. Za patinovaný nábytek je příplatek 10%.

Výhodou komody i většiny nábytku z kolekce Provence je, že vám bude dodaný již ve smontovaném stavu. Odpadá vám tak starost s domácí montáží, protože tu provedou vyškolení pracovníci ještě před samotnou expedicí. Nábytek je vždy pečlivě zabalený.

Šířka: 56 cm

Výška: 89 cm

Hloubka: 43 cm

Komoda Lufler, KOM 10 provence styl

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Typ výrobku
Komoda se šuplíky
Kolekce
Le baux
Povrchová úprava
Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000519
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Praktická, jednoduchá
rating 10
Překvapivě prostorná
Komody
rating 10
Kvalitní a krásný, voňavý výrobek.
ok
rating 10
S vyrobou i dodanim nabytku jsem moc spokojena Dekuji Hrncirova
Mirek S.Karlovice
rating 10
Komoda je velice pěkná a hlaně přišla už složená.
Komoda Lufler
rating 10
Kvalitní zpracování, krásný kus nábytku

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání