PRÁDELNIK Z DŘEVA PRESTIGE (D-BIL-66) HNĚDÝ LAK

D-BIL-66
Dodame za 4 - 8 týdnu
12 890 Kč 16 300 Kč -3 410 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

PRÁDELNIK Z DŘEVA PRESTIGE (D-BIL-66)  HNĚDÝ LAK

Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje také prádelník do ložnice nebo obývacího pokoje z borovicového dřeva. Prádelník / Regál vám přijde v monte - netrápíte se s montáží, povrchová úprava kvalitní lak hnědé nebo bílé barvy + 10%, dle vašeho výběru. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Prádelník má 2 x šuplík bez pojezdů a 2 x dvířka za kterými je dřevěná police.

Rozměr: Š 113 cm x V 145 cm x H 49 cm.

komoda saw

Charakteristické frézy na předních prvcích nábytku i hrubé sokly a desky zaručují pevnost konstrukce nábytku na dlouhá léta. Můžete si vybrat alternativní barvu: Hnědá, Bílá Kliky byly vybrány od italské firmy Bosetti Marella. Kulaté, pohyblivé rukojeti v barvě staromosaz s jemným květinovým motivem, osazené v různých velikostech, dotváří klasickou formu a zdůrazňují charakter kolekce. Zapuštěné panty staromosazné barvy.

Lakovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která má vytvářet nádech starého vzhledu - PATINU. K impregnaci používáme pouze kvalitní mořidla a laky s přírodním obsahem. Impregnaci na nábytek nanášíme ručně, abychom měli v rukou každý deště. Dřevo je přírodní materiál, který ověřil čas, pokud máte zájem o kvalitní solidní nábytek nakupujte přímo u výrobce a ušetříte. Záruka 24 měsíců. Pozornost si zaslouží i ručně vyrobené a staro vypadající panty a úchyty, které dodávají našemu nábytku charismatický design. Praktické dřevěné komody a knihovny šuplíkové is dvířky hodí se do vašeho obývacího pokoje, ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Jejich využití je všestranné.

Zobrazit všechny kusy ze série nábytku Prestige >>

Povrchová úprava
Lak
váha
65 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
10
rating 10
Kvalita

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.