NOČNÍ STOLEK PRESTIGE HNĚDÝ LAK

Prestige D-NAK-66
Dodame za 4 - 8 týdnu
4 942 Kč 6 177 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

KOMODA ZE DŘEVA PRESTIGE (COM-64)  HNĚDÝ LAK

Kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje také noční stolek z borovicového dřeva. Noční stolek vám přijde v montě – netrápíte se s montáží, povrchová úprava kvalitní lak hnědé barvy. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo – můžete se spolehnout. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Noční stolek mě 1 x šuplík

Rozměr: výška 55 cm, šířka 45 cm, hloubka 40 cm

noční stolík prestige

Charakteristické frézy na předních prvcích nábytku i hrubé sokly a desky zaručují pevnost konstrukce nábytku na dlouhá léta. Můžete si vybrat alternativní barvu: Hnědá, Bílá Kliky byly vybrány od italské firmy Bosetti Marella. Kulaté, pohyblivé rukojeti v barvě staromosaz s jemným květinovým motivem, osazené v různých velikostech, dotváří klasickou formu a zdůrazňují charakter kolekce. Zapuštěné panty staromosazné barvy.

Lakovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která má vytvářet nádech starého vzhledu - PATINU. K impregnaci používáme pouze kvalitní mořidla a laky s přírodním obsahem. Impregnaci na nábytek nanášíme ručně, abychom měli v rukou každý deště. Dřevo je přírodní materiál, který ověřil čas, pokud máte zájem o kvalitní solidní nábytek nakupujte přímo u výrobce a ušetříte. Záruka 24 měsíců. Pozornost si zaslouží i ručně vyrobené a staro vypadající panty a úchyty, které dodávají našemu nábytku charismatický design. Praktické dřevěné komody a knihovny šuplíkové is dvířky hodí se do vašeho obývacího pokoje, ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Jejich využití je všestranné.

Zobrazit všechny kusy ze série nábytku Prestige >>

Povrchová úprava
Lak
Typ výrobku
Noční stolek
Kolekce
Prestige
váha
65 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání