Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

KNIHOVNA ZE DŘEVA PRESTIGE (REG-61) HNĚDÝ LAK

Prestige D-REG-61
Dodaci doba: 3 - 6 týdnu
14 484 Kč 15 574 Kč -7%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Extra sleva platí jen do 30.04.2024 !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

KNIHOVNA ZE DŘEVA PRESTIGE (REG-61)  HNĚDÝ LAK

Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje také knihovnu do ložnice nebo obývacího pokoje z borovicového dřeva. Knihovna vám přijde v montě - netrápíte se s montáží, povrchová úprava kvalitní lak hnědé nebo bílé barvy + 10%, dle vašeho výběru. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Knihovna má 74 x poličku, která se dá nastavovat + 1 x šuplík bez pojezdů.

Rozměr: Š 113 cm x V 196 cm x H 49 cm. 

KNIHOVNA ZE DŘEVA PRESTIGE (REG-61)  HNĚDÝ LAK

Charakteristické frézy na předních prvcích nábytku i hrubé sokly a desky zaručují pevnost konstrukce nábytku na dlouhá léta. Můžete si vybrat alternativní barvu: Hnědá, Bílá Kliky byly vybrány od italské firmy Bosetti Marella. Kulaté, pohyblivé rukojeti v barvě staromosaz s jemným květinovým motivem, osazené v různých velikostech, dotváří klasickou formu a zdůrazňují charakter kolekce. Zapuštěné panty staromosazné barvy.

Lakovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která má vytvářet nádech starého vzhledu - PATINU. K impregnaci používáme pouze kvalitní mořidla a laky s přírodním obsahem. Impregnaci na nábytek nanášíme ručně, abychom měli v rukou každý deště. Dřevo je přírodní materiál, který ověřil čas, pokud máte zájem o kvalitní solidní nábytek nakupujte přímo u výrobce a ušetříte. Záruka 24 měsíců. Pozornost si zaslouží i ručně vyrobené a staro vypadající panty a úchyty, které dodávají našemu nábytku charismatický design. Praktické dřevěné komody a knihovny šuplíkové is dvířky hodí se do vašeho obývacího pokoje, ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Jejich využití je všestranné.

Zobrazit všechny kusy ze série nábytku Prestige >>

Povrchová úprava
Lak
Typ výrobku
Regál
Kolekce
Prestige
váha
65 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Velmi spokojen
rating 10
Nádherná knihovna, mám z ní velikou radost. Opravdu jsem velmi spokojen.?

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.