Police krátká Typ 31 texas

3 900,00 Kč

( sleva až 1 000,00 Kč )

2 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 4 týdny

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Police krátká Typ 31 texas

  Police krátká Typ 31 texas

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Police krátká Typ 31 texas

  Šířka: 1200 mm
  Výška: 220 mm
  Hloubka: 220 mm

  Více času stráveného u police, ať už při utírání prachu nebo urovnáváním věcí na ní, zaznamenáte potom, co si pořídíte dubovou polici z kolekce Texas. 100 % přírodní provedení a možnost vybrat si ze dvou barevných provedení - přírodní olej a dub pálení, vás bude neustále utvrzovat ve vašem dobrém rozhodnutí. A že polici Texas doma hojně využijete, o tom nemusí být ani řeč. Víte co je na policích obecně nejkouzelnější? No že si je do interiéru nemusíte pořizovat hned. Také police Texas trpělivě počká, až si váš obývací pokoj či jídelnu vybavíte přírodním nábytkem z kolekce Texas a pak přijde do pokoje už jen jako praktické doplnění.

  Police Texas zvýrazní váš interiér. Přírodní dubové dřevo, na kterém jsou ponechány i jeho kazy bude dobře ladit s jakýmkoliv povrchem či barvou stěny. Hezky sedí k designovým tapetám, ale o nic méně atraktivnější není ani v případě, že si polici umístíte na čistou bílou stěnu. Ať tak či tak, vaše návštěvy si nového kousku u vás doma určitě všimnou.

  Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
  Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
  Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

  dubový nábytek do obávaku texas / dallas

  Parametry

  Material Dub
  Povrchová úprava Olej + Vosk
  Dodávány v monte (poskládané)
  Front ( přední část ) : Masív
  Korpus Masív
  Vrchní deska Masív
  Zadní stěna Dřevěná překližka
  Čištění Hadříkem
  Údržba Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)

  Hodnocení