Dvoudveřová vitrína - dubová, prosklená dvířka typ NL 12

Typ 12 New LIne
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dodáme za 5 - 8 týdnu
23 227 Kč 29 475 Kč -6 248 Kč
Dostupné na objednávku

 

Dvoudveřová vitrína - dubová, prosklená dvířka typ NL 12

Dubová vitrína sa dodáva už zmontovaná, súčasťou sú 3 sklenené police, ktoré udržia aj vaše knihy. Osvetlenie nie je súčasťou no je možné si ho dokúpiť za príplatok.

Vitrína z masivu, skleněné poličky a dubový masiv jí dávají nadčasový design. Dubové dřevo se používá na výrobu nábytku již dlouhá léta a celé generace. Přesto jsme nábytku z masivu dokázali dát moderní, luxusní a reprezentativní design zároveň. Dřevo jako surovina dodává nábytku z dubu kouzlo a pocit že jsme blíž k přírodě. Nábytek je bezpečný a ekologický nezávadný. Dubový nábytek je synonymem síly a pevností. Tím lidí sledoval nejnovější trendy v designu nábytku zkombinovali jsme tradici a atraktivní design XXI století. V naší výrobě používáme pouze pečlivě vybírány vysoce kvalitní dřevo, sušené počítačem řízenou sušičkou. Moderní stroje pracují s přesností na mm což dává nábytku dokonalý tvar. Nábytek z masivu vyroben z dubového dřeva.

výška: 205 cm
šířka: 120 cm
hloubka: 47 cm

Povrchová úprava - Olej vytváří ochranný film zvyšující mechanickou a chemickou odolnost povrchu nábytku. Pro honosnou barevnou úpravu a zvýraznění přirozené krásy a struktury dřeva používáme olej od renomovaného německého výrobce vost. Povrchová úprava nábytku přípravky na bázi přírodních olejů je dnes převládající povrchovou úpravou u moderního masivního nábytku z dubového dřeva. Hlavní výhodou je-olej zachovává přírodní charakter výrobku. Důležitý faktor je také snadná údržba a plná obnovitelnost poškozených povrchů v domácích podmínkách. Olej je produkt vyráběný na základě přírodních materiálů, které zvýrazňují kresbu dřeva a jeho strukturu. v současné době plné časového stresu, automatizace a vyspělých technologií, člověk podvědomě vyhledává materiály spojené s prapodstaty, materiály nasáklé klidem a harmonií přírody.

Dvoudveřová vitrína - dubová, prosklená dvířka typ NL 12

Povrchová úprava
Olej + Vosk
váha
110 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
205,5 cm
Šířka
120 cm
Hloubka
47 cm
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Magdalena
rating 10
Nadherny kus nabytku, naprosta spokojenost

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: