Bílá rustikální skříň - dvoudveřová, France 2D

France typ 2D
rating
9.3/10 z 4 hodnocení
Dodame za 6 - 7 týdnu
11 231,40 Kč 19 495,87 Kč -8 264,46 Kč
Dostupné na objednávku

 

Bílá rustikální skříň - dvoudveřová, France 2D

Výška: 195 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 65 cm

Krásná dvoudveřová skřín z kolekce provensálského nábytku France, která se dodává již kompet zmontvaná. Skříň je vyrobena z poctivého 100% dřeva borovice. Bílá barvě je ekologická barva hnědá barva je nalakována. Skříň obsahuje jeden šuplík ve spodní části skříně, vrchní části je dlouhá tyč na košile a bundy včetně jedené police.

Smyslem naší práce a vývoje je vytvoření kvalitního dřevěného nábytek, který bude sloužit generacím bez ztráty kvality. Inspirovali jsme se tradičním venkovem ve Francii a připravili pro Vás novou kolekci nábytku, která funkčně, designově i kvalitativní splní vaše náročně požadavky. Nábytek je vytvořen v příjemné kombinaci hnědé a bílé barvy. Hnědá barva - vosk je povrchově ošetřena a konzervovaná ekologickým lakem tak aby namáhané vrstvy byly chráněny. Bílá vrstva vosku je stejně ošetřena jemným filmem laku tak aby přírodní krása a struktura dřeva zůstaly zachovány. Nábytek je doručován v monte. Úchytky na nábytku jsou tradiční ručně kuté - povrchově ošetřené - nepouštějí barvu.

Bílá rustikální skříň - dvoudveřová, France 2D

Tradiční nábytek ve stylu Francouzského venkov, kteří si vás podmaní a okouzlí vaše okolí. Nábytek se hodí do provensálské stylu bydlení. Novinka pro rok 2018, kolekce France reprezentuje krásný dřevěný nábytek ve Francouzském stylu bydlení. Nábytek je vyroben z poctivého borovicového dřeva, při jehož výběru dáváme důraz na kvalitu.

france kolekce

Povrchová úprava
Lak
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Pripominka
rating 8
Saty a kabaty se nevejdou na delku.
Poctivost
rating 9
Skrin je velmi bytelna a poctiva. Jen jsme museli poupravit horni zarazku na pravych dverich, protoze byla moc nizko a dvere se nezacvakly.
nada svobodova
rating 10
super
Jiri Merkl 6.5.2020
rating 10
Kvalitni zpracovani