Komody 

Nabízíme komody, které se hodí do různých místností domu či bytu. Máte rádi skutečné dřevo, ne napodobeniny, se kterými se dnes roztrhnul pytel? Pak jste v této kategorii na správné adrese, můžete si zde zvolit různé formy dřevěných komod. Jedná se například o komody borovicové, dubové, voskované, dlouhé či v tom nejvíce moderním provedení. Při nákupu můžete velmi ušetřit, neboť naše slevy jsou veliké.

Masivní komody, které zde nabízíme, se pyšní nejenom různými barvami dřevěného materiálu, ale také rozličnými rozměry. To znamená, že si budete moci zvolit nábytek té správné velikosti, který dokonale zapadne do daného prostoru. Vyberte si do své domácnosti poctivě vyrobenou komodu z masivního dřeva a získáte jistotu, že vám bude sloužit po dlouhé desítky let. 

 • Komody - borovicové

  Oblíbili jste si borovici a máte například borovicovou postel v ložnici? Doplňte ji o další vhodný nábytek ze stejné dřeviny, přidejte také borovicovou komodu. Můžete ji používat k ukládání nejrůznějších věcí a oblečení, stejně jako bude plnit účel dekorativní. Nabízíme masivní nábytek již déle než 20 let, vždy vyrobený poctivě a s láskou. A to se projeví také na jeho velmi dlouhé životnosti.

  Naše borovicové komody i další masivní nábytek se pro vás může stát i velmi výhodnou investicí, kterou můžete po čase zhodnotit. Pokud tento nábytek zachováte opravdu dlouho, může jeho hodnota výrazně stoupat. Tak si u nás vyberte komodu z borovicového masivu, která bude ložnici slušet a provoní ji krásnou vůní dřeva. Jedná se o světlejší dřevinu, která dokáže místnost nečekaně prosvětlit. 

 • Komody - rustikální

  Rustikální styl se navrací k našim babičkám, je to styl venkovský, který je dnes ale velmi moderní. I Vy jste propadli rustikálnímu nábytku a celá vaše domácnost je také vybavena v tomto duchu? U nás můžete vybrat rustikální komodu přesně podle vašich představ, takovou, která dokonale zapadne do domácnosti, kde je kladen důraz na poctivou práci se skutečnou patinou.

  Rustikální komody z masivu se hodí k ukládání oblečení a předmětů denní potřeby, rovněž se stanou zaručeně designovým prvkem, který vynikne v obývacím pokoji, ložnici i jiných místnostech. V této kategorii naleznete masivní rustikální komody s různými počty šuplíků a v různých velikostech. Můžete tak vybrat menší a užší komodu, nebo skříň větších rozměrů, do které se toho vejde vskutku hodně. 

 • Komody - dubové

  Dubové komody z masivu, široka nabídka těch nejkvalitnějších komod. V nabídce najdete moderně komody z dubového masivu. Celá linie dubového nábytku je vyráběna nejmodernějšími technologiemi. Navíc nábytek je oceněn diamantem v roce 2008

 • Moderní komody

  Zvolte si některou z  dubových komod do ložnice a doplňte tak přírodní styl této místnosti. Nabízíme pěkný výběr masivních dubových komod pro náročné. V naší nabídce vás určitě zaujmou komody z dubu v moderním pojetí, stejně jako poněkud rustikálnější komody. Tento nábytek si najde své místo v ložnici, ale také v obývacím pokoji, v kuchyni nebo v dětském pokoji.

  Komody, které si můžete vybrat s pomocí této sekce, jsou úložnými prostory, do kterých se toho spousta vejde. Stejně tak ale budou působit jako designové a dekorativní nábytkové prvky. Dubový masiv je zárukou dlouholeté kvality, kterou ocení i příští generace a ideální je použít rovnou kompletní nábytek ze stejného materiálu. Z dubu vznikají krásné kousky, u nichž překvapí mimo jiné i nečekané kresby letokruhů.

 • Komody - masív

  Ložnice je místo kde trávíte nejvíce času vyberte si komody z masivu, které jsou vyrpbené z přírodního dřeva. Nabízíme vám kvalitní komody z masivu vyrobeny z borovicového dřeva. Navíc komody je možné vyrobit ve více barevných provedeních. Vsaďte na Slovensku kvalitu.

 • Dlouhé komody

  Dlouhé komody jsou výbornou volbou do prostornějších místností interiéru. Líbí se vám některý z nabízených modelů a myslíte, že dokonale zapadne právě k vám domů nebo do pracovny? Pak vybírejte, ceny jsou skvělé, přitom se nejedná rozhodně o nábytek na jedno použití, ale poctivou řemeslnou práci.

 • Voskované komody

  Voskovaný nábytek nabízí velkou výhodu v tom, že dokáže odolávat vnějším vlivům, například odpuzuje nadměrný prach. Zvolte si i vy některou pěknou variantu voskované komody a umístěte ji vhodně do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře

Zobrazují se 1 – 27 z 40 položek