Komody 

Komody jsou jedním z nejpoužívanějším druhem nábytku. Nabízíme vám kvalitní komody z masivu. V širokém sortimentu naleznete dřevěné komody ale i komody z dubu. Novinkou letošního roku jsou komody do ložnice. Nakupujte u Slovenské výrobce nábytku a vsaďte na vysokou kvalitu za rozumnou cennou.

 • Komody - borovicové

  Vyberte si tradičné borovicové komody za najvýhodnejšie ceny. O kvalite zodpovedá aj statút slovenský výrobok. Veľký výber komody z borovice.

 • Komody - rustikální

  Kvalitní komody z masivu. Pokud hledáte rustikální komody nabízíme Vám více než 20 druhov.Rustikálna komoda imitující starožitné komody vyrobeny z borovicového masivu. Komody su voskované přírodním včelím voskem, které vytváří nádech starého vzhledu.

 • Komody - dubové

  Dubové komody z masivu, široka nabídka těch nejkvalitnějších komod. V nabídce najdete moderně komody z dubového masivu. Celá linie dubového nábytku je vyráběna nejmodernějšími technologiemi. Navíc nábytek je oceněn diamantem v roce 2008

 • Moderní komody

  Moderní a designové komody z březového dřeva. V kategorii najdete březové i borovicové moderní komody z masivu.

 • Komody - masív

  Ložnice je místo kde trávíte nejvíce času vyberte si komody z masivu, které jsou vyrpbené z přírodního dřeva. Nabízíme vám kvalitní komody z masivu vyrobeny z borovicového dřeva. Navíc komody je možné vyrobit ve více barevných provedeních. Vsaďte na Slovensku kvalitu.

 • Dlouhé komody

  Dlouhé komody jsou výbornou volbou do prostornějších místností interiéru. Líbí se vám některý z nabízených modelů a myslíte, že dokonale zapadne právě k vám domů nebo do pracovny? Pak vybírejte, ceny jsou skvělé, přitom se nejedná rozhodně o nábytek na jedno použití, ale poctivou řemeslnou práci.

 • Voskované komody

  Voskovaný nábytek nabízí velkou výhodu v tom, že dokáže odolávat vnějším vlivům, například odpuzuje nadměrný prach. Zvolte si i vy některou pěknou variantu voskované komody a umístěte ji vhodně do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře

Zobrazují se 1 – 27 z 42 položek