Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Luxusní ratanový nábytek na terasu

Larrisa
Skladem poslední kusy
29 000 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní ratanový nábytek na terasu - tmavě šedé 

1 x Lavice 
2 x Křeslo
1 x Konfereční stolek ( 90 x 60 cm )

Ratanové zahradní sezení je vyrobeno z kulatého a půlkulatou ratanu, který je považován za prémiové provedení. Křesílka se dodávají již smontované. Ratanový nábytek do zahrady MIREK, vyráběný z kvalitního půlkulatý ratanu, který má vyšší životnost a lépe odolává mechanickému poškození jako ploché ratanové vlákno, které je tenčí. Křesílko je včetně pohodlného sedáku a polštáře.

U nás výhradní a exkluzivní za nejnižší cenu v EU. Zahradní sestava vyrobena z nádherného technického ratanu, kteří dokonali imituje právě originál ratan. Obrovskou výhodou setu je použit půlkulatý ratan 7 mm.

Luxusní ratanový nábytek na terasu - tmavě šedé

Hlavním použitým materiálem je tedy technický umělý ratan nejvyšší třídy, kteří i po letech si udržuje skvělé vlastnosti. Odolává všem vlivům počasí, může být venku po celý rok. Během zimy je třeba nábytek zakrýt ochranou plachtou. Rovněž používání ochranné plachty během nepříznivého počasí prodlužuje životnost nábytku. Velmi jednoduché údržba, čištěnou jen pomocí VAPK nebo hadice. používat se může v teplotách od -10 ° C do + 50 ° C. Konstrukce hliníková, ručně svařovaná. podušky: 6cm hrubý molitan, potah z polyesteru 230g / m2. Doporučené zatížení křesla je max 120 kg a lavice 250 kg. ( osoba max 110 kg ) 

Zahradní lavice z umělého ratanu Rozměr: šířka 157 cm, hloubka 88 cm, celková výška 75 cm, výška sedu cca 48 cm

ratanova zahradni lavice

Zahradní křeslo ratan rozměr: šířka 88 cm, hloubka 87 cm, celková výška 75 cm, výška sedu cca 48 cm

ratanove kreslo

Typ výrobku
Zahradní sezení
Kolekce
Ratan
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.