Moderní obývací stěna dub s osvětlením, Vilo kolekce

Vilo 45+32+10+21
Dodame za 2 - 5 týdnu
53 099 Kč 81 291 Kč -28 192 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Extra sleva 17% , platí jen do 25.02.2024

+ na tento produkt doprava zdarma !

Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Moderní obývací stěna dub s osvětlením, Vilo kolekce

1 x Vitrina Vilo 45 ( šířka 90 cm , výška 137 cm , hloubka 39 cm ) - dodáván již smontovaný

1 x Police Vilo 32 ( šířka 180 cm , výška 22 cm , hloubka 22 cm ) - dodáváno v demontu

1 x Vitrina Vilo 10 ( šířka 55 cm , výška 201 cm , hloubka 39 cm ) - dodáváne již smontované

1 x Tv komoda Vilo 21 ( šířka 145 cm , výška 58 cm , hloubka 49 cm ) - dodáván již smontovaný

Obývacia zostava Vilo vyrobená z prémiových materiálov v nádhernom dizajne, ktorú možno ľubovoľne kombinovať . Skutečně exkluzivní a designový, to jsou hlavní přívlastky dubového nábytku z kolekce pro rok 2020 s názvem VILO. Dubový nábytek Vilo je určen především do obývacího pokoje, kde v rámci typů nábytku najdete televizní komody, vitríny, regály a skutečné stylový konferenční stolek. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Rada nábytku Vilo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy. Nábytek je ošetřen výjimečným Německým olejem Livos. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou a Polskou firma kde finální produkt je každý kus nábytku skutečné originálním kouskem té nejvyšší kvality. Osvětlení je již dodávány v ceně nábytku při kusech, které ho obsahují.

Moderní obývací stěna dub s osvětlením, Vigo kolekce

Výběrem nábytku z řady VILO si vyberete nejen nádherný a exkluzivní nábytek ale i naše více než 20 leté zkušenosti v oblasti nábytku. Nábytek se dodává již smontovaný.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené,  máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Kolekce
Vilo - obývak
Material
Dub divoký

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání