Rustikální komoda do ložnice

12 500,00 Kč

( sleva až 6 000,00 Kč )

6 500,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Rustikální komoda do ložnice

  Rustikální komoda do ložnice

  Nádherný pracovní styl vyrobený v exkluzivní kolekce rustikálního nábytku, který dokonalé imituje Fransúzsky stylu bydlení.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Rustikální komoda do ložnice - serie venkov

  Dřevěná rustikální komoda do ložnice nebo do jídelny vyrobena z masivního bororvicového dřeva. Komoda je vyrobena v naší nejnovější kolekce francouzské venkovského nábytku, který dokonale imituje tento nádherný styl bydlení. Komoda se dodává již smontovaná včetně nožiček, které chrání nábytek ze spodu. Komoda má ve vrchní části 2 šuplíky s dostotočným úložným prostorem. Ve spodní části jsou 2 otevírací dvířka, navíc ve vnitřní části je dřevěná police, která vám přidává užitečný úložný prostor.

  Výška : 85 cm
  Šířka : 112 cm
  Hloubka : 55 cm

  Popis série venkovského nábytku

  Nábytek je vyroben v rustikálním stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Rustikální komoda do ložnice

  komoda k02

  Hodnocení