Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Matrace paměťová pěna Julia 160 x 200, H1 + H2

Julia 160
Skladem poslední kusy
18 382 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Matrace paměťová pěna, H1 + H2 Oboustranný 160 x 200 cm

Matrace, která má dokonalou rovnováhu mezi tvrdostí a pohodlím. Vnitřek matrace je složeno z vysoce elastické pěny a termoelastické pěny. Obě materiálu mají úžasné vlastnosti pro pohodlný a komfortní spánek. Matrace je oboustranný a má 2 strany tvrdosti. Z jedné strany je střední tvrdý H2 naopak z druhé strany je měkký s tvrdostí H1. Materiály použité v matraci, Vám poskytnou vynikají podporu celého těla po celé délce bez ohledu na to v jaké poloze spíte. Vysoce elastická pěna je materiál, který je vhodný pokud potřebujete silnější podporu rovněž je perfektní základ pro termoelastické pěna, která reaguje na teplo a zvyšuje tak vaši flexibilitu. Matrace se také vždy vrací se svého původního tvaru. Povrch pod vlivem tlaku a tepla získává na kompatibilitě a formě. Matrace dokonale podpůrné tělo, zároveň však neblokuje průtok krve a tím zaručuje lepší přísun krve do buněk. Tím pádem je matrace vhodná i pro lidi, který trpí bolestmi zad. Termoelastické pěna je odolná vůči bakteriím, plísním a roztočům. Rovněž je vhodný pro alergiky. Díky dvěma typům pěn dokážete za pár sekund změnit tvrdost matrace a přizpůsobit ho tak aktuálním potřebám vašeho těla.

Potah matrace typ SPIN
Termoelastické pěna o hustotě 52 kg / m3
Vysoce pěna o hustotě 40 kg / m3

Oboustranná matrace, celková výška matrace 22 cm.

Termo-elastická pena ( Visco ) - Jádro tohoto typu reaguje na teplo, zvyšování kterého zároveň vede z zvýšení pružnosti. Pěna přenáší tělesné teplo a přizpůsobuje se jeho tvaru, což mu zajišťuje přiměřené podpírání po celé ploše.

7 zón - Matrace, které mají takové označení se přizpůsobují lidskému tělu. Mají vysokou bodovou pružnost a různé zóny tvrdosti. Tedy jsou optimální pro opření páteře což vám zaručí klidný a hluboký spánek. Tím se zvyšuje celkový efekt komfortu pro páteř a celému tělu.

Potah Spin- Kryt matrace typu SPIN je flexibilní a zároveň velmi měkký na dotek. Elastická struktura zvyšuje bodovou elastičnost matrace. Povrch krytu matrace je velmi šetřen k pokožce a zároveň je velmi odolný. Je ukončen vrstvou Sanitized® - která je účinně vůči růstu plísním, bakteriím a nepříjemným pachem. Obal lze prát při teplotě do 40 stupňů. Látka je certifikovaná OEKO-TEX Standard 100.

Typ výrobku
Matrac
Rozměr
160 x 200 cm
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.