Jednolůžková postel rustikální

9 200,00 Kč

( sleva až 2 000,00 Kč )

7 200,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Jednolůžková postel rustikální

  Jednolůžková postel rustikální

  Nádherná masivní manželská postel vyrobená ze 100% borovicového dřeva. Tato postel pro dva vyrobená v ekluzivní rustikálním francouzském stylu.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Jednolůžková postel v rustikálním stylu - serie venkov

  Nádherná masivní jednolůžková postel vyrobená ze 100% borovicového dřeva. Tato postel vyrobená v ekluzivní rustikálním francouzském stylu. Hlavní výhodou postele je její vysoká pevnost a stabilita. Jednolůžková postel se dodává smontovaná z velmi jednoduchou montáží přímo na místě. Výhodou jsou ocelové pera a drážky, jde o systém, který nevrže ani po letech. Součástí této postele je i pevný dřevěný rošt. Dopřejte si i vy kousek Francouzka venkova přímo do vaší ložnice. 

  Rozměr matrace: 90 x 200
  Celková šířka: +12 cm k šiřce matrace
  Celková délka: +12 cm k délce matrace
  Výška u nohou: 40 cm
  Výška u hlavy: 93 cm

  Popis série venkovského nábytku

  Nábytek je vyroben v rustikálním stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Jednolůžková postel v rustikálním stylu

  Příslušenství

  Hodnocení