Rohová sedačka s rozkladem, šedá Haiti roh v levo

HAITI OTM-3F F001
Dodame za 3 - 6 týdnu
32 720 Kč 42 720 Kč -10 000 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Rohová sedačka s rozkladem, šedá na nožičkách - haiti

Moderní sedačka vyrobená z mimořádně kvalitní látky, příjemné na dotek.. Sedačka Haiti je dostupná ve verzi dvojka, trojka ale i rohová. Sedačka je mimořádně pohodlná a vyrobená pouze z kvalitách přírodních materiálů. Design sedačky je ideální do moderního interiéru i díky kovovým nohám v černé matné barvě. Výhodou sedačky jsou velmi jednoduše nastavitelné opěrky, takže si můžete být jisti že si najdete tu správnou polohu. Sedačka mě hluboký sed, což lze využít v případě návštěvy i jako lůžko. Sedačka je vyrobena z kvalitní látky Boston v šedé barve . Látka je na dotek měkká, takže je velmi příjemná při každém sezeníSedačka při transportu nezabírá mnoho místa, tedy určitě vejde do každého prostoru. Sedačka má funkcí spaní, kde jen za několik sekund získáte lůžko o rozměru 198 x 126 cm pro vaše návštěvy. Látka Boston ma až 40 000 cyklu.  Cena neobsahuje polštáře a dekorace.

sedačka rozmery

Vlastnosti a složení sedačky.

Sedačka model haiti mě všechny nosné díly vyrobené z tvrdého dřeva borovice s certifikátem FSC. Samozřejmostí je materiál bez formaldehydu. Výplň sezení tvoří kvalitní PU pěna bez freonů. Sedák sedačky mě příjemný tvrdší sed, což zajišťuj ocelové zvlněné pružiny. Zádová část sedačky je výrobně ze statickými čalounické popruhy, které udržují stály komfort opírání i po dlouhém čase používání. Pu pěna mě výborně komfortní složení na sedací části 25.38 kg / m3, na zádové části 21.30 kg / m3. Pod ručka 21.3 kg / m3.

Hloubka sezení je 64 cm,
výška od sedu po vrch opěrky je 57 cm.
Sedačka mě kovové nohy v černé matné barvy s výškou od země 12.5 cm.
Celková šířka sedačky 283 cm při sklopení opěrky dolů.
Šířka sedačky pokud je opěrka v kolmém směru 276 cm.
Hloubka rohové časti 238 cm při sklopení opěrky dolů.
Hloubka sedačky pokud je opěrka v kolmém směru 225 cm.
Výška od země po opěrku: 69 cm

Tipy a rady pro Látku BOSTON

Pro pravidelné čištění textilních potahů jsou vhodné následující metody:

  • •Kartáčování: Očistěte potahovou látku po celém povrchu opatrně měkkým kartáčem (např. kartáčem na šaty). U všech látek s vlasem (např. samet, žinylka, semiš) veďte kartáč vždy ve směru vlasu.
  • Vysávání: Použijte hladký čalounický kartáč (bez štětin) a vysajte celý povrch při nízkém sacím výkonu.
  • •Otírání: Vezměte bílý, měkký a čistý hadřík. Lehce ho navlhčete a opatrně jím otřete potahovou látku. Případně můžete na čištění použít i vlhkou kůži na okna.

JAK ODSTRANIT SKVRNY Z TEXTILNÍCH POTAHŮ NÁBYTKU Pokud se navzdory veškeré opatrnosti přece objeví nějaká skvrna, dodržujte následující pokyny:

  • Odstraňte skvrny, dokud jsou ještě čerstvé. Vysušená skvrna se vždy odstraňuje hůře.
  • V případě, že potah není omyvatelný, použijte savý hadřík. Opatrně setřete hrubé nečistoty od okraje směrem do středu plochy. Tento postup je v případě potřeby nutno opakovat Nikdy potahy netřete velkou silou! Mohlo by tak dojít k trvalým změnám materiálu a poškození

latka boston grey

dodávány
v demonte
Material
Látka
Roh Sedačky
Roh v levo
Funkcia spania
ano funkce spaní
Úložný prostor
s úložným prostorem
Barva
světle šedá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.