Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dubový pracovní stůl, z černými kovovými nohami, Smak

Smak
Skladem poslední kusy
11 900 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový pracovní stůl, z černými kovovými nohami, Smak

Dubový pracovní stůl, z černými kovovými nohami. Krásný čistý design, který vás zájem už na první pohled. Pc stolek je dodáván v demontu je vyroben z 100% dubového masivu. Stůl ma 3 šuplíky s hladkým zavíráním.

Dubový stůl do pracovni bude nejlépe ladit s dalším dubovým nábytkem a zejména pak podobně barevnými dubovými židlemi. Proč si zvolit právě takovýto masivní stůl? Vydrží vám dlouhá léta, tedy spíše desetiletí, je nesmírně pevný a odolní proti poškození a v neposlední řadě dodá interiéru klasický styl.

Masivní stůl Smak je v naší nabídce horkou novinkou, představenou na výstavě v Kolíně 2019. To že jsme ohleduplný k životnímu prostředí pro vás znamená že dřevo k výrobě má certifikát FSC. Rovněž povrchová úprava olejem je ekologická.

Jedná se o skutečně nádherný dubový stůlsilnou vrchní deskou o tloušťce až 2 cm. Nohy jsou vyrobeny z kvalitní oceli, v černé matné barvy.  Robustní, mohutné provedení je zárukou pevnosti, odolnosti, stability i dlouhé životnosti. Jeho deska má délku 140 cm .

K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

Dubový stůl působí na první pohled lehce moderním dojmem, rozhodně však nebudete mít problém kombinovat ho s moderními židlemi. Nechte se inspirovat naší nabídkou dubových jídelních židlí a vykouzlete ze své jídelny opravdu elegantní a jednotný prostor!

Masivní dubový stůl dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu.

Dubový pracovní stůl, z černými kovovými nohami, Smak

Typ výrobku
Pc stolek
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
45 kg
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Funkční krásný
rating 10
Těžší ho složit, nešlo vymačknout šuplík podle návodu

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.