Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Matrac Termoelastická pěna, Sofia 160 x 200, H2

Sofia 160
Dodaci doba: 2 - 4 týdnu
16 184 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Matrac Termoelastická pěna, Sofia 160 x 200 cm, H2

SOFIA je 24 cm vysoký, stabilní a elasticky matrace s několika druhy výplně. Spojení hybridních pěn s termoelastickou pěnou zajišťuje nejvyšší pohodlí spánku. Pěny jsou vzájemně pro sebe dokonalou podporou. Jsou elastické a pružné, díky čemuž se perfektně přizpůsobují tvaru těla. Příčné profilovaná vyplň zajišťuje jemnou masáž těla a bodovou podporu jednotlivých jeho částí. Pěnová konstrukce umožňuje volný průtok vzduchu uvnitř výplně, což zrychluje odpařování shromážděné vlhkosti a zabraňuje namnožit se patogenní mikroorganismům na povrchu matrace. Hybridní pěny jsou mimořádně trvalé a odolné vůči poškození, představují kvalitní základ pro termoelastické pěnu. Její povrch pod vlivem tlaku a tepla se přizpůsobuje tvaru těla, přičemž po odtěžení látka volně vrací zpět k prvotnímu tvaru. Výborně podporuje tělo, ale žádným způsobem ho netlačí, díky čemuž zlepšuje prokrvení buněk.

Tvrdost matrace 6/10

Vytváříme kvalitu díky prvotřídním materiálem pro náročné. Výška matrace 24 cm.

VÝPLŇ MATRACE

pěna VISCO o tloušťce 4 cm, tuhost 40 KG / M3
hybridní pěna s výškou 10 cm
hybridní pěna vlnitá 10 cm

Matrac Termoelastická pěna, Sofia, H2

VISCO PĚNA - VISCO je termoelastické pěna. Matrace vyhotovené z tohoto materiálu pod vlivem tlaku a tepla se přizpůsobují tvaru těla, což dává pocit obalení. Hmotnost se v jejich případě rovnoměrně rozděluje, což zase odstraňuje nátlak na svaly a krevní cévy. Takový způsob reakce podloží je rozhodující pro skutečnost, že matrace z termoelastické pěny se vyznačují rehabilitačními a ortopedickými vlastnostmi.

HYBRIDNÍ PĚNA - Hybridní pěny jsou polyuretanové pěny se zvýšenou tuhostí, a tím i kvalitou. Lehké a mimořádně odolné vůči ohýbání, skvěle podporují tělo. Jejich konstrukce je obdobná jako struktura Vysoce pěn.

Potah Gandalf jsou dva potahy v jednom. Spojení čisté bílé barvy s jemnou šedivou, prolomeny červeným zipem zaručuje jedinečný vizuální výsledek. Je to potah, který díky vysoké elastičnosti dokonale ladí a zvětšuje působení plastičnosti vnitřku matrace. Zaručuje dokonalé bodové přizpůsobení potahu k tělu. Gandalf je velmi pružný, díky čemuž se perfektně ukládá na matrace a nemění svůj tvar i po několika praních. Potah byl vybaven krytem Sanitized® - účinně zabraňujícím vývoji plísně, bakteriím a houbám. Sanitized® odstraňuje roztočí a vznikání skvrn i nepříjemných vůní. Potah je lze jednoduše odstranit a osvěžit v domovních podmínkách - v teplotě 40 ° C. Materiál je certifikován podle OEKO-TEX Standard 100.

Složení potahu materace : 98% poliester , 2% elastan

7 zón - Matrace, které mají takové označení se přizpůsobují lidskému tělu. Mají vysokou bodovou pružnost a různé zóny tvrdosti. Tedy jsou optimální pro opření páteře což vám zaručí klidný a hluboký spánek. Tím se zvyšuje celkový efekt komfortu pro páteř a celému tělu.

Typ výrobku
Matrac
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Rozměr
160 x 200 cm
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.