Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Lavice do jídelny z masivu - dub 200 cm, Seman

Seman
Skladem poslední kusy
4 486 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 4 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 4

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Lavice do jídelny z masivu - dub 200 cm, Seman

Masivní lavice do jídelny vyrobena z poctivého dubového masivu model Seman v délce 200 cm.

Lavice působí mohutným dojmem, na hranách je tloušťka materiálu až 6 cm. Lavice do jídelny se dodává v demontu. Montáž je velmi jednoduchá a zabere jen několik minut. Lavici lze kombinovat z kterýmkoliv dubovým stolem z naší nabídky. Designově je však nejvíce podobná ke stolu model Seman. Dřevo použijte při výrobě má certifikát FSC což je zárukou toho že myslíme na životní prostředí. Lavice je ošetřena značkovým dánským olejem WOCA, což je špička mezi oleji.

Rozměry:

200 x 40 x 46 cm

Nábytek do jídelny z masivu dub, jídelní stůl Seman včetně lavice a židle Virginia

K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

Masivní lavice do jídelny dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Lavice do jídelny z masivu - dub 200 cm, Seman

lavice do jidlení z masivu dub

lavice do jídlený ze dreva dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Lavice do jídelny
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
vrchní deska
Masív
Šířka
200 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Lavice do jídelny sesam
rating 10
Fakt kvalitní lavice. 100%spokojenost.
Lavice dubová
rating 10
Skvělé truhlářské provedení, jednochuchá montáž. Je až s podivem, že dnes někdo vyrábí nábytek klasickou technologií a v takové kvalitě. Nejen já, ale všichni, kdo to viděli, potvrdili, že je to opravdu nábytek, který by si také koupili.
Nadherna!
rating 10
Perfektni kousek k jidelnimu stolu. Dokonale zpracovani i material. Dokonale se hodi k drevene olejovane podlaze. Maximalni spokojenost!
Lavice
rating 10
Jednoduchá montáž, vypadá skvěle, za tu cenu hodnotím jenom pozitivně. Hlavně sedák je dostatečně široký a můžu na ní natáhnout i svoje staré kosti.

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.