Rohová sedačka - pravá kůže černá, Pear roh v pravo

PEAR 2F-OTM/BK KLEIN M9003
Skladem méně než 10 ks
43 890 Kč 53 890 Kč -10 000 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 3 - 6 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Rohová sedačka - pravá kůže černá, na nožičkách, funkce spaní a úložný prostor

Rohová sedačka včetně funkce spaní a úložného prostoru vyrobená z 100% pravé kůže v černé barvě. Model Pear je hitem a lamačem rekordů v prodejně. Sedačka je velmi pohodlná a díky množství funkcím je ideální pro většinu zákazníkům. Výhodou sedačky je funkce spaní, kde po rozkladu do několika sekund máte připravené lůžko pro vaše hosty s plochou spaní 181 x 120 cm. Velkým bonusem je menší odkládací prostor v rohové části sedačky.

Na výběr máte levý nebo pravý roh. Sedačka se dodává ze dvou kusů tak aby se dala jednoduše a pohodlně dostat i do bytu. Rohová sedačka Pear je dostupná iv jiných barvách kůže, všechny varianty zde.

Rohová sedačka - pravá kůže černá, na nožičkách, funkce spaní a úložný prostor

Svůj atraktivní vzhled model Pear čerpá i kvůli tomu že je sedačka na nožičkách nad zemí 12 cm. Kovové nohy jsou stabilní a vyrobené na dlouhá léta spokojeného užívání. Na sedačku je použijte výhradně prvotřídní materiál, přírodní kůže v černé barvě. Kůže mě mimořádně pozitivní vlastnosti, na ošetřování používejte přípravky na kůži. Opěrky na sedačce jsou polohovatelné, takže si můžete být jisti že si najdete správnou polohu při vašem sezení. Přidejte se i vy k množství spokojených zákazníkům s modelem Pear.

sedačka rozmery Pear

Výška sedačky při složené opěrce : 73 cm
Výška sedačce pokud je opěrka nahoru : 89 cm

Vlastnosti sedačky

Sedačka model Pear mě všechny nosné díly vyrobené z tvrdého dřeva borovice s certifikátem FSC. Samozřejmostí je materiál bez formaldehydu. Výplň sezení tvoří kvalitní PU pěna bez freonů. Sedák sedačky mě příjemný tvrdší sed, což zajišťuj ocelové zvlněné pružiny. Zádová část sedačky je výrobně ze statickými čalounické popruhy, které udržují stály komfort opírání i po dlouhém čase používání. Pu pěna mě výborně komfortní složení na sedací části 25.38 kg / m3, na zádové části 21.30 kg / m3. Pod ručka 21.3 kg / m3.

Hloubka sezení je 62cm,
Sedačka mě kovové nohy s výškou od země 12 cm.
Celková šířka sedačky 256 cm při sklopení opěrky dolů.
Hloubka rohové časti 200 cm při sklopení opěrky dolů.

Tipy a rady prokuži

Kůže je přírodní produkt. Tloušťka kůže je až 0.9 - 1.1 mm, velmí příjemná na dotek. Nábytek z pravé kůže nadchne svou mimořádnou elegancí a kvalitou. Kožený potah v sobě vždy nese individuální znaky daného zvířete a je vždy unikátní. Pro většinu koženého nábytku proto existují speciální sady na čištění kůže a péči o ni. 

• Kožený nábytek umístěte v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla. Kůže vydrží déle a udrží si svůj typický povrch.

váha
103 kg
dodávány
v demonte
Material
Kůže
Roh Sedačky
Roh v pravo
Funkcia spania
ano funkce spaní
Úložný prostor
s úložným prostorem
Barva
černá
Dasa
rating 10
Sedacka splnila ocekavani. jsme moc spokojeni. Obrazku odpovida .
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.