Dřevěná tv komoda v provence stylu, France typ 25

France typ 25
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dodame za 6 - 7 týdnu
7 355,37 Kč 13 223,14 Kč -5 867,77 Kč
Dostupné na objednávku

 

Dřevěná tv komoda v provence stylu, France typ 25

Výška: 60 cm
Šířka: 165 cm
Hloubka: 53 cm

Dřevěná tv komoda v provence stylu vyrobená z poctivého borovicového dřeva. Tv komoda se dodává již smontovaná je v bílo-hnědé kombinací. Vrchní deska je lakovaná, bílá barva je ekologický nezávadná.

Smyslem naší práce a vývoje je vytvoření kvalitního dřevěného nábytek, který bude sloužit generacím bez ztráty kvality. Inspirovali jsme se tradičním venkovem ve Francii a připravili pro Vás novou kolekci nábytku, která funkčně, designově i kvalitativní splní vaše náročně požadavky. Nábytek je vytvořen v příjemné kombinaci hnědé a bílé barvy. Hnědá barva - vosk je povrchově ošetřena a konzervovaná ekologickým lakem tak aby namáhané vrstvy byly chráněny. Bílá vrstva vosku je stejně ošetřena jemným filmem laku tak aby přírodní krása a struktura dřeva zůstaly zachovány. Nábytek je doručován v monte. Úchytky na nábytku jsou tradiční ručně kuté - povrchově ošetřené - nepouštějí barvu.

Tradiční nábytek ve stylu Francouzského venkov, kteří si vás podmaní a okouzlí vaše okolí. Nábytek se hodí do provensálské stylu bydlení. Novinka pro rok 2018, kolekce France reprezentuje krásný dřevěný nábytek ve Francouzském stylu bydlení. Nábytek je vyroben z poctivého borovicového dřeva, při jehož výběru dáváme důraz na kvalitu.

france kolekce

Povrchová úprava
Lak
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Komoda k tv
rating 10
Nadherna a precizni prace