Postel boxspring s úložným prostorem 200 x 200, sametově hnědá

Lysa II 200 F602
Dodame za 6 - 9 týdnu
49 054 Kč 61 318 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubová postel boxspring s úložným prostorem včetně matrací marisa 200 x 200

Luxusní dubová postel s vysokým spaním na úrovní až 70 cm. Postel je typu boxspring a je včetně úložného prostoru. Postel Lysa je vyrobena z kvalitní Látky, v barvě šedohnědá ( taupe ), sametová látka je mimořádně pohodlná na dotek, působí luxusním dojmem. Postel Lysa se dodává v demontu s velmi jednouchou montáží. Cena postele je včetně zadního čela, úložného boxu na kterém je pružinová matrace. Hlavní matrace je 7 zónová taštičková matrace s tvrdostí H3, který je považován za tvrdý matraci. Hustota taštičkových pružin je až 500 na m2. Základní cena je bez vrchního Topper. Postel ma odkládací prostoru, který se otevírá z boku. Všechny viditelné části jsou ze dřeva dub, ošetřené přírodním olejem. Všechny ukryté nosné části postele jsou rovněž vyrobeny z přírodního dřeva.

Dubová postel boxspring s úložným prostorem včetně matrací 200 x 200 cm

Vše použité dřevo na posteli je z obnovitelných lesů s certifikátem FSC. Látek na posteli mají vysokou oderuvzornosť s jednoduchým čištěním pomocí mýdla PH0. Navíc látka je sametová, tedy vytváří nádherné mapy a je mimořádně příjmená na dotek. Otěruvzdornost látky až 70 000 cyklů

Luxusní Boxspring postel masiv dub LYSA

Postel na fotografi v Látke F 602 - sivohnědá

  1. Kovové nohy v černé barvě s výškou 12,5 cm.
  2. Úložný box postele: Mimořádně účelný box, který je odvětraný. Všechny nosné části jsou vyrobeny z masivního dřeva. Obsahuje z vrchní části také protiskluzový potah aby vrchní matrace byla pevná. Spodní viditelná část je z dubového dřeva.
  3. 7 zónová taštičková matrace s kvalitním pěnovým potahem (500 pružin pro velikost 100/200). Tvrdosti matrace H3. Matrace jsou chráněny v látce, totožné se zbytkem postele. Látku lze sundat. Navíc potah je v jednom kuse, což zabraňuje odělování matrací a zvýšení komofortu užívání.
  4. Vrchní topper je volitelná část za příplatek.U Boxspringových postelí je Topper doporučován.

Typ výrobku
Boxspring postel
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozměr
200 x 200 cm
Úložný prostor
s úložným prostorem
Barva
dub natural
hnědá

Doporučené matrace

Nepřehlédněte i tyto produkty

Podobné produkty

Produkt přidán do seznamu přání