Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Barová židle dubová, světlá šedá Arosa

arosa-barova
Dodaci doba: 1 - 2 týdnu
2 488 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 6 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 6

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Barová židle dubová, světlá šedá Arosa

Moderní barová židle se standardní výškou sezení 80 cm. Židle je vhodná k Vašemu barovému pultu s nosností do 110 kg. Nádherná tmavě šedé barva látky.

Jídelní židle je dostupná i ve verzi barová a v jiných látkách.

Mimořádné pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru sezení, výhodou jsou i opěrky. Látka na židli mě otěruvzdornost až 50 000 cyklů. Látka je velmi příjemná na dotek, na čištění používejte pouze vodu, případně mýdlo . Dodává se již poskládaná

Dubová židle Arosa je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

Dodává se již smontovaná. Vnitřní výplně je kvalitní PU pěna, díky čemuž je komfort sezení na nadstandardní úrovni a židle je tak velmi pohodlná. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na. Nosnost židle do 110 kg. Váha židle 8 kg.

výška: 100 cm
šířka: 42 cm
hloubka max: 40 cm
Výška sezení: 78 cm
hloubka sezení: 35 cm


Barová židle dubová, svetlě šedá Arosa

Typ výrobku
Barová židle
Material
Dub divoký
Barva
světle šedá
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Kvalitní a krásná barová židle
rating 10
Velice děkuji za rychlé dodání barových židlí. Jsou nádherné, pohodlné a neprosedne je hned první člověk. Doporučuji a příště opět nakoupíme u vás. Ráda bych ještě zmínila příjemné pány, které nám zboží dovezli. To už se dnes také jen tak nevidí. Milí, ochotní. Celkově jsme velmi spokojeni. Děkujeme.
Varoval židle
rating 10
Krásný, čistý design
Barová židle
rating 10
Objevila jsem Vaše židle popečlivém hledání, židle mají krásný design, provedení a jsou velice pohodlné. Jsme doma nadšeni.
Naprostá spokojenost!
rating 10
Moc hezky provedené, kvalitní židle za bezkonkurenční cenu, příjemný pan \"dovozce\". Máme už dubový stůl se židlemi, čili víme, do čeho jsme šli. Děkujeme a doporučujeme všem!
JP
rating 10
Vše ok
Židle
rating 10
Super?

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.