Kožená jídelní židle tmavohnědá - nohy dub, YORK

york letaher brown
Dodame za 3 - 6 týdnu
2 690 Kč
S DPH
rating
10/10 z 3 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Kožená jídelní židle tmavohnědá - nohy dub, YORK

Pohodlná jídelní židle model YORK vyrobena výhradně z přírodních materiálů. Materiál je 100% kůže v tmavě hnědé barvě s krásným prošíváním na opěrce židle. Jídelní židle York mě dubové nohy ošetřeny přírodním olejem značky WOCA, což je značkový dánský olej zaměřený na ekologický produkt. Nyní Židle v mimořádné ceně, kde do výroby jdou obrovské množství což nám umožňuje dosáhnout nízkou cenu ze zachováním vysoké kvality.


Na výběr mýtném několik druhů barvy látek a kúže, viz všechny. Židle ma váhu cca 8 kg je tak kompaktní. Dodává se již profesionální smontovaná naším týmem ve výrobě. Na prvním místě je pohodlí, o které se stará vysoce elastická pěna, která je základem výplně židle.


Dřevěné nohy vyrobené z dubového dřeva v přírodní barvě jsou pouze olejovaný transparentním olejem. Mimořádně kvalitní kúže, která se velmi snadno čistí doporučujeme používat přípravky na kůži.

Novinka v nabídce pro Sk a Cz trh. Jídelní židle York se prodává na německém trh  s cenou 229 EUR, Speciální zaváděcí cena nyní výhradní pro vás. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Nádherný design a kvalitní kúže to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Kúže je velmi příjemná na dotek v krásné tmavě hnědé barvě. Nosnost židle do 110 kg.

Mimořádné pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru sezení, výhodou jsou i opěrky. Látka na židli mě otěruvzdornost až 50 000 cyklů.

Dubová židle York je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

Kožená jídelní židle tmavohnědá - nohy dub, YORK

Kožená jídelní židle tmavohnědá - nohy dub, YORK

kuže MADRAS Expresso

Vysokokvalitní přírodní kůže. Vyznačuje se vysokou odolností - až 50 000 cyklů MARTINDALE. Čistit ji můžete měkkým hadříkem namočeným v roztoku vody a jemného mýdla. Je zakázáno používat k čištění přípravky s příměsí alkoholu, chemikálií a rozpouštědel.

koža split browndodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Nosnosť
110 kg
Barva
hnědá
Kvalitni
rating 10
Velmi dobre, jsme spokojeni.
Hana- stredni Cechy
rating 10
Zidle jsou krasne pohodlne.
dejdar@dejdar-martin.cz
rating 10
Zidle jsou pohodlne, krasne, pevne, lehke.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.