Dubová vitrina, New Line 45

Typ 45 New LIne
rating
10/10 z 2 hodnocení
Dodáme za 5 - 8 týdnu
20 906 Kč 27 013 Kč -6 107 Kč
Dostupné na objednávku

 

Dubová vitrina typ 45

Nádherná dubová vitrina, ideální do obývacího pokoje, ale také jídelny. Vitrina má prosklená otevírací dvířka s vnitřní skleněnou policí. Pod nimi se nacházejí 3 plnohodnotně šuplíky s samo-dosúvacím mechanismem soft-stop.
Na pravé straně jsou otvírací dvířka s dvěma policemi, které jsou rovnomoerne rozložené. Součástí vitriny jsou všechny kování a úchytky včetně spodních nožek, které nábytek chrání. Dubová vitrína je nádherným kusom nábytku, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky bez straty na kráse či kvalite.  Dodáva sa už zmontovaná, za príplatok je možnosť si zakúpiť aj osvetlenie.

výška: 145 cm
šířka: 120 cm
hloubka: 47 cm

Povrchová úprava - Olej vytváří ochranný film zvyšující mechanickou a chemickou odolnost povrchu nábytku. Pro honosnou barevnou úpravu a zvýraznění přirozené krásy a struktury dřeva používáme olej od renomovaného německého výrobce vost. Povrchová úprava nábytku přípravky na bázi přírodních olejů je dnes převládající povrchovou úpravou u moderního masivního nábytku z dubového dřeva. Hlavní výhodou je-olej zachovává přírodní charakter výrobku. Důležitý faktor je také snadná údržba a plná obnovitelnost poškozených povrchů v domácích podmínkách. Olej je produkt vyráběný na základě přírodních materiálů, které zvýrazňují kresbu dřeva a jeho strukturu. v současné době plné časového stresu, automatizace a vyspělých technologií, člověk podvědomě vyhledává materiály spojené s prapodstaty, materiály nasáklé klidem a harmonií přírody.

Dubová vitrina

Povrchová úprava
Olej + Vosk
váha
92 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
145 cm
Šířka
120 cm
Hloubka
47 cm
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Magdalena
rating 10
Krasny a prakticky nabytek, vrele doporucuji
hsuderova
rating 10
nadherny nabytek

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: