Věšáková stěna dub, Vigo 41

Vigo chodba 41
rating
9/10 z 1 hodnocení
Dodame za 5 - 8 týdnu
6 694,21 Kč 8 264,46 Kč -1 570,25 Kč
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej

 

Věšáková stěna dub, Vigo

Panel Vigo chodba 41 ( šířka 40 cm , výška 120 cm , hloubka 34 cm ) -  dodávány v demontu

Panel na stěnu dub, který je součástí nábytku do chodby z kolekce Vigo. Výhodou je3 police, s dostatkem úložného prostoru. Panel se montuje přímo na stěnu, obsahuje příslušenství pro montáž. Zajímavou kombinací a iv případně potřeby i rozšířeným odkládacího prostoru je použijte police typ Vigo 40 jako na obrázku níže. Zadní stěna je vyrobena z dubového dřeva s malých obdélníků nepravidelné tloušťky, které v celku působí luxusním a prémiovým vzorem. Navíc police su osvětlené, pro plnohodnotné využijte se do poroučel zapojení do sítě. No není to povinné. Světlo je již součástí.

Skutečně exkluzivní a designový, to jsou hlavní přívlastky dubového nábytku z kolekce pro rok 2020 s názvem VIGO. Dubový nábytek Vigo je určen především do chodby, kde v rámci typů nábytku věšákové stěny, botníky. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Rada nábytku Vigo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy. Nábytek je ošetřen výjimečným Německým olejem Livos. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou a Polskou firma kde finální produkt je každý kus nábytku skutečné originálním kouskem té nejvyšší kvality. Osvětlení je již dodávány v ceně nábytku při kusech, které ho obsahují.

dubový nábytek do chodby kolekce vigo

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené,  máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

nábytek do predsíne z masívu dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v demonte
Material
masív dub
dr.
rating 9
sroubky na prichyceni tyci jsou dost poddimenzovane.