Věšáková stěna dub, Vigo 40

Vigo chodba 40
Dodame za 2 - 5 týdnu
6 250 Kč 8 440 Kč -26%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Cena Black week platí
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Věšáková stěna dub, Vigo

Panel Vigo chodba 40 ( šířka 85 cm , výška 120 cm , hloubka 30 cm ) -  dodávány v demontu

Panel na stěnu dub, který je součástí nábytku do chodby z kolekce Vigo. Výhodou je 5 plnohodnotných věšáků včetně účelné polici, pod kterou je dlouhá tyč na věšení vašeho oblečení. Panel se montuje přímo na stěnu, obsahuje příslušenství pro montáž. Zajímavou kombinací a iv případně potřeby i rozšířeným odkládacího prostoru je použijte police typ Vigo 41 jako na obrázku níže. Police a rám je dubové dřevo, samotná viditelná deska je z prémiové dubové dýhy s nádhernou strukturou dřeva dub v přírodní barvě.

Skutečně exkluzivní a designový, to jsou hlavní přívlastky dubového nábytku z kolekce pro rok 2020 s názvem VIGO. Dubový nábytek Vigo je určen především do chodby, kde v rámci typů nábytku věšákové stěny, botníky. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Rada nábytku Vigo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy. Nábytek je ošetřen výjimečným Německým olejem Livos. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou a Polskou firma kde finální produkt je každý kus nábytku skutečné originálním kouskem té nejvyšší kvality. Osvětlení je již dodávány v ceně nábytku při kusech, které ho obsahují.

dubový nábytek do chodby kolekce vigo

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené,  máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

nábytek do predsíne z masívu dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Přírodní dubová dýha
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v demonte
Material
masív dub
Přesnost popisků
rating 10
Popisky by mohli obsahovat relevatní informace: Rada nábytku Vigo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy.

Velmi pečlivě zabaleno. Úchvatný design.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.