Knihovna v rustikálním stylu

14 400,00 Kč

( sleva až 6 000,00 Kč )

8 400,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Knihovna v rustikálním stylu

  Knihovna v rustikálním stylu

  Masivní regál vyroben z borovicového dřeva v nádherném rustikálním stylu, který přinese vaší pracovně či obývacího pokoje atmosféru francouzského venkova. 

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Knihovna v rustikálním stylu - serie venkov

  Masivní regál vyroben z borovicového dřeva v nádherném rustikálním stylu, který přinese vaší pracovně či obývacího pokoje atmosféru francouzského venkova. Knihovna se dodává již smontovaná a je ideální kdekoliv do vašeho domova, zárukou je ta nejvyšší kvalita a precizní vypracování. Výhodou tohoto regálu jsou i šuplíky ve spodní části.

  Výška : 195 cm
  Šířka : 107 cm
  Hloubka : 43 cm

  Popis série venkovského nábytku

  Nábytek je vyroben v rustikálním stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Knihovna v rustikálním stylu

  Hodnocení