Vitrina v rustikálním stylu

10 750,00 Kč

( sleva až 3 550,00 Kč )

7 200,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Vitrina v rustikálním stylu

  Vitrina v rustikálním stylu

  Vysoká vitrina s prosklenými dvířky do obývacího pokoje nebo jídelny. Tato nádherná vitrína mě dostatek úložného prostoru na vaše cennosti či jídelní servis

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Vitrina v rustikálním stylu ve francouzském stylu - serie venkov

  Vysoká vitrina s prosklenými dvířky do obývacího pokoje nebo jídelny. Tato nádherná vitrína mě dostatek úložného prostoru na vaše cennosti či jídelní servis, kteří rádi vystavíte na ukázkách. Tento model existuej iv dalších dvou šířkách. Vitrína se dodává již smontovaná a je vyrobena z kvalitního masivního dřeva. Uvnitř mě vitrína 3 dřevěné police, na výšku tam vejdou pohodlně i vaše lahve od vína. Výhodou této jedno-dveřový vitriny je i šuplík ve spodní části, který bude určitě příjemným bonusem.

  Výška : 195 cm
  Šířka : 65  cm
  Hloubka : 43  cm

  Popis série venkovského nábytku ve francouzském stylu

  Nábytek je vyroben v rustikálním stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Vitrina v rustikálním stylu ve francouzském stylu

  Hodnocení