Kratší televizní stolek z dubu, Texas 21

Texas typ 21
Dodame za 1 - 4 týdnu
15 920 Kč 21 510 Kč -26%
S DPH
rating
9.3/10 z 3 hodnocení
Cena Black week platí
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Kratší televizní stolek z dubu, Texas 21 

Šířka: 1208 mm
Výška: 545 mm
Hloubka: 480 mm

Kousek přírody do vašeho obýváku si vnesete v případě, že se necháte omámit novinkovou kolekcí Texas. Kromě dalšího sortimentu vám může nabídnout televizní stolek Texas z přírodního dubového dřeva, ve dvou barevných variantách - přírodní olej, dub pálení. S sebou přinese nejen designové kouzlo, hlavně ale praktičnost a dlouhou životnost. Nejlépe televizní stolek Texas v obývacím pokoji vynikne spolu s dalším dubovým nábytkem. Dominantu pokoje však vytvoří i samostatně.

Co vám televizní stolek Texas nabídne? V první řadě krásný design dubového dřeva. Dostatečně velkou odkládací plochu pro televizi a další elektroniku. Dále spoustu úložného uzavřeného prostoru pro uložení dalších důležitých věcí. S televizním stolkem Texas si můžete být jistí, že váš obývací pokoj prokoukne. Však jej také vyrobili ti, kteří nábytku rozumí, z pečlivě vybraného dubového dřeva.

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

Kratší televizní stolek z dubu, Texas 21

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
54,5 cm
Šířka
121 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
texas
rating 8
pěkná
Spokojenost
rating 10
Zboží je takové,jaké jsem si vybrala. Poctivá práce,úprava materiálu kvalitní.
Eva Horova
rating 10
Odpovida barva i provedeni, ja jsem moc spokojena.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.