E-shop

Férové slevy

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení. Platí pouze pro nově uskutečněné objednávky. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí pro všechny vytvořené objendávky. V e-shopu sleva platí od 15.03 - 31. 03. 2023. Žádné slevové kódy - sleva se automaticky vypočítá v košíku podle hodnoty zboží, takže nemusíte nic složitě počítat. Slevy jsou vypočteny podle hodnoty objednávky bez dopravy :

Sleva až do 22 %

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení. Platí pouze pro nově uskutečněné objednávky. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí pro všechny vytvořené objendávky. V e-shopu sleva platí od 27.02 - 15. 03. 2023. Žádné slevové kódy - slevu jsme vám započítali rovnou již do ceny zboží, takže nemusíte nic složitě počítat.

Garance nejlepší ceny 

V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků. Téměř 70% výrobků jsou námi navrhované modely produkované v našich kapacitách. No z kapacitního hlediska a široké síti partnerských výrobců pro Váš vždy přinášíme to nejlepší co natrhu lze nalézt. Všechny výrobky jsou ověřovány vysokým standardem.

Může se stát, že u některých produktů bude krátkodobý výkyv ceny, ať už nahoru či dolů. Nejčastějšími důvody jsou: pohyby měnových kurzů, změny nákupních cen u dodavatelů nebo špatná dostupnost zboží a s ní zvýšené náklady na pořízení. Pořád ale platí, že pokud najdete produkt jinde levněji, napište nám, a cenu vám dorovnáme + ještě něco přihodíme. Platí pro celou naši nabídku a nabídku všech prodejců v ČR. Platí na identické nebo téměř identické zboží.

Extra sleva do 19.02

Sleva 7% se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení.Tato akce platí pro nábytek z kolekcí Helsinky, Nice, New Line, Alexandra, Denver, Vigo, Lagos, Boston, Texas. Platí pouze pro nově uskutečněné objednávky. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí pro všechny vytvořené objendávky. V e-shopu sleva platí od 15. - 19. 02. 2023. Žádné slevové kódy - slevu jsme vám započítali rovnou již do ceny zboží, takže nemusíte nic složitě počítat.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.