Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Aktuální akce a slevy

E-shop

Férové slevy

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení. Platí pouze pro nově uskutečněné objednávky. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí pro vybrané druhy zboží. V e-shopu sleva platí od 1.04 - 30. 04. 2023. Žádné slevové kódy - sleva se automaticky vypočítá v košíku podle hodnoty zboží, takže nemusíte nic složitě počítat. Slevy jsou vypočteny podle hodnoty objednávky bez dopravy :

Sleva 17 % na vybraný nábytek

Sleva se vztahuje na dosavadní prodejní ceny. Nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení. Platí pouze pro nově uskutečněné objednávky. Po uplatnění slevy nemohou být žádné další slevy poskytnuty. Akce platí pro vybrané druhy zboží. V e-shopu sleva platí od 1.4 - 30. 4. 2024. Žádné slevové kódy - Sleva je již zahrnuta v ceně produktu.

Garance nejlepší ceny 

V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků. Téměř 70% výrobků jsou námi navrhované modely produkované v našich kapacitách. No z kapacitního hlediska a široké síti partnerských výrobců pro Váš vždy přinášíme to nejlepší co natrhu lze nalézt. Všechny výrobky jsou ověřovány vysokým standardem.

Může se stát, že u některých produktů bude krátkodobý výkyv ceny, ať už nahoru či dolů. Nejčastějšími důvody jsou: pohyby měnových kurzů, změny nákupních cen u dodavatelů nebo špatná dostupnost zboží a s ní zvýšené náklady na pořízení. Pořád ale platí, že pokud najdete produkt jinde levněji, napište nám, a cenu vám dorovnáme + ještě něco přihodíme. Platí pro celou naši nabídku a nabídku všech prodejců v ČR. Platí na identické nebo téměř identické zboží.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.