Nábytek pro restaurace, hotely a penziony

bez dph

Nakupujte s 0% dph

Jelikož jsme Slovenská firma. Pokud si objednáte nábytek na vaši firmy, která je plátcem DPH. Nábytek vám budeme fakturovat s 0% DPH!

Naše realizace zde

Na trhu nábytku jsme již od roku 1993, tedy naše více než 20 leté zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku nám pomohli realizovat množství interiérů pro restaurace a hotely. Specializujeme se také na zahradní nábytek, díky tomu jsme zařídili již množství letních teras či stylových hospod. V naší nabídce najdete více než 15 kolekcí nábytku množství z nich dokážeme upravit i podle vašich požadavků. Naše dlouholeté zkušenosti a praxi ve výrobě nábytku nám umožnily vytvořit výrobní program pro majitele penzionů a restauraci, který mají zájem zařídit svůj interiér stylovým nábytkem z masivu, do kterého se vyplatí investovat. Vyrábíme dřevěný nábytek pro restaurace, stylové loznice pro penziony ale i zahradní sezení pro letní terasy. Naše moderní výrobní hala disponuje technologii, která nám umožní vyrobit nábytek na míru ať už potřebujete zařídit podle sebe restauraci nebo apartmán.

vyroba nabytku vyroba nabytku

Zařídili jsme více než 100 restauračních zařízení na Slovensku av okolních zemích, náš provensálsku nábytek zdobí hotelové komplexy ve městech Avignon a Nice, stylový rustikální nábytek je ozdobou několika penzionů v Rakouskem Zell am See, Salcburku a sousední Budapešti a Praze. Naše dlouholetá zkušenost, tradice a cit pro detail jsou zárukou kvality. Vyberte si dřevěný nábytek Mirek a my uděláme vše pro Váš znamenitý interiér s charismatem. Vyrábíme nábytek v harmonii s přírodou.

nabytek pro restaurace

restaurace nabytek