Rozkládací stůl z masivu dub 150 x 90 cm, Rouen

Rouen XL 150
Skladem méně než 10 ks
18 243 Kč 22 804 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Rozkládací stůl z masivu dub 150 x 90 cm, Rouen

Moderní jídelní stůl Rouen vyrobený z 100% dubového dřeva ošetřen přírodním olejem. Jídelní stůl je rozkládací se šikovně schovanou rozkládací částí uprostřed stolu. Nohy stolu mají mírně zaoblené hrany. Jídelní stůl se dodává v demontu s jednoduchou montáží.

150 x 90 cm ( 200 x 90 cm ) 1 x rozkládací plát v šířce 50 cm

Výška stola: 76 cm

Výška od zeme po spodní hranu stola: 66 cm

Jídelní stůl Rouen je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Rozkládací stůl z masivu dub 150 x 90 cm, Rouen

Povrchová úprava přírodní olej značky WOCA je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Rozkládací stůl z masivu dub 150 x 90 cm, Rouen

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
150 x 90 cm po rozkladu 200 x 90 cm
Barva
dub natural

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání