Rozkládací stůl, deska Dekton šedá, Fano XL 140-190 x 90 cm

Fano XL
Skladem méně než 10 ks
25 480 Kč
S DPH
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 4 - 7 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Rozkládací stůl, deska Dekton šedá, Fano XL 140 x 90 cm + 50 cm

Krásný rozkládací dubový jídelní stůl vyrobený z prémiových materiálů v základní délce 140 x 90 cm, po rozložení až 190 x 90 cm.  Jídelní stůl ma vrchní desku vyrobenou z materiálu DEKTON tech v šedé barvě, nohy stolu a rám je vyroben z poctivého dubového dřeva. Rozkládací čast stolu je rovněž vyrobena z dubového dřeva. Jídelní stůl vám dodáme v demontu tedy zaručeně se dostane do jakéhokoli prostoru. Součástí je i montážní plán. Montáž stolu vám zabere cca 15 minut, tedy montáž je velmi jednoduchá. Výška stolu 76 cm.

Právě moderní material Dekton je odolný vůči poškrábání a horkým předmětem. Nádherný jídelní stůl je vhodný až pro 6 - 8 osob dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. 

Ultrakompaktní nový povrch DEKTON® je díky svému speciálnímu způsobu výroby zcela neporézní a proto nanejvýš odolný. Je vysoce odolný proti skvrnám vznikajícím v domácnosti a běžným chemikáliím. Je proto velmi vhodný pro své použití jako kuchyňská pracovní deska, v koupelnách, jako dlažba nebo pro použití ve venkovním prostředí.

I když je DEKTON® odolný také vůči poškrábání, nárazu a působení tepla, doporučujeme přesto používat při krájení odpovídající podložku, abyste si šetřili své kuchyňské náčiní.

Výběrem přírodního nábytku získáte nábytek, který bude neustále kvést do krasy a bude vám sloužit generace. Způsob rozkládání je manuální, rozkládací část stolu odkládáte pod stůl, rozložení trvá jen několik sekund, samozřejmostí jsou pojistné úchytky, které zabrání náhodnému rozložení stolu. 
Jídelní stůl Fano je zárukou kvalitního nábytku. Dřevo použijte na výrobu je s certifikátem FSC. Ke stolu můžete kombinovat kteroukoli dubovou židli z naší nabídky.

Rozkládací stůl, deska Dekton šedá, Fano XL 140 x 90 cm + 50 cm

Vysoká odolnost proti UV záření

Dekton je vysoce odolný proti ultrafialovému záření (UV) a časem nevybledne ani nedegraduje, což z něho dělá perfektní materiál pro vnitřní i venkovní aplikace.

Vysoce odolný proti poškrábání

Dekton je nejodolnější materiál proti poškrábání, který je v současnosti na trhu. Sice mu neublíží, když po něm přejede nůž, ale přesto doporučujeme na ochranu Vašeho nádobí používat krájecí prkénka.

Odolný proti skvrnám

Zatímco ostatní povrchy jsou odolné proti skvrnám, Dekton je naprosto prokazatelně neposkvrnitelný. I ty nejodolnější skvrny, např. od vína, kávy, fixů, značkovačů a rzi, lze z povrchu snadno odstranit. Protože Dekton má extrémně nízkou poréznost a neobsahuje pryskyřice, je odolný proti chemikáliím. Kapky nebo stříkance běžných domácích chemikálií, jako je bělidlo, čistič odpadů nebo odmašťovačů na sporáky Dektonu neublíží.

Vysoká odolnost vůči ohni a horku

Dekton odolává vysokým teplotám, aniž by se vznítil, seškvařil nebo popraskal. Horké hrnce a nádobí, jako jsou hliněné hrnce, je možné postavit přímo na povrch bez obav z poškození.

Odolný proti oděru

Dekton je ještě odolnější vůči oděru než žula, což z něho činí ideální povrch na komerční aplikace a místa s vysokým zatížením provozem, jako je například podlaha. Zatímco ostatní povrchy vykazují v průběhu času opotřebení, konečná úprava Dektonu vydrží po celou dobu životnosti a nikdy není potřeba ji obnovovat nebo upravovat.

Odolnost vůči mrznutí a tání

Dekton má nízký koeficient teplotní roztažnosti, díky němuž je odolný proti teplotnímu šoku jak v důsledku extrémního horka, tak i extrémního chladu. Jeho přirozená odolnost proti mrznutí a tání z něho činí dokonalý materiál k použití i v tom nejchladnějším prostředí.

váha
97 kg
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v demonte
Material
Dekton
Rozmer desky stola
140 x 90 cm po rozkladu 190 x 90 cm
Barva
dub natural

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.