Rohová sedací souprava - pravá kůže černá, William roh v pravo

WILLIAM 2F-OTM/BK
Skladem méně než 10 ks
49 990 Kč 59 990 Kč -10 000 Kč
S DPH
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 3 - 6 týdnu

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Rohová sedací souprava - pravá kůže černá , William, funkce spaní a úložný prostor

Moderní rohová sedací souprava vyrobená z pravé kůže ve barva Mouse . Sedací souprava William je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Kůže z tloušťce 0,9 - 1,1 mm je masité a velmi příjemná na dotek i při delším sezení. Sedací souprava s rozkládacím lůžkem kde plocha spaní je 183 x 123 cm. Lůžko je určeno pro příležitostné spaní. Velkou výhodou sedací soupravy je i obrovský úložný prostor pod celou rohová částí sedací soupravy. Sedací souprava william vyrobena z pravé kůže v černé barvě ( PAMPAS M9003 ) . Nožičky na sedačce jsou kovové s celkovou výškou 4 cm. Elegantní a moderní design, který bezpochyby rozzáří váš interier. Príjmené komfortní sezení a vysoka kvalita použitých materiálů zaručuje luxusní kousek ve vašem domově.

Na výběr máte levý nebo pravý roh. Sedačka se dodává ze dvou kusů tak aby se dala jednoduše a pohodlně dostat i do bytu. Rohová sedačka William je dostupná iv jiných barvách kůže, všechny varianty zde.

Rohová sedací souprava - pravá kůže černá

Vlastnosti sedačky

Sedačka model haiti mě všechny nosné díly vyrobené z tvrdého dřeva borovice s certifikátem FSC. Samozřejmostí je materiál bez formaldehydu. Výplň sezení tvoří kvalitní PU pěna bez freonů. Sedák sedačky mě příjemný tvrdší sed, což zajišťuj ocelové zvlněné pružiny. Zádová část sedačky je výrobně ze statickými čalounické popruhy, které udržují stály komfort opírání i po dlouhém čase používání. Pu pěna mě výborně komfortní složení na sedací části 25.38 kg / m3, na zádové části 21.30 kg / m3. Pod ručka 21.3 kg / m3.

Hloubka sezení je 60 cm.
Výška sedu: 46 cm.

Celková šířka sedačky 268 cm 
Hloubka rohové časti 216 cm
Výška: 90 cm

sedačka william rozmery

Tipy a rady prokuži

Kůže je přírodní produkt. Tloušťka kůže je až 0.9 - 1.1 mm, velmí příjemná na dotek. Nábytek z pravé kůže nadchne svou mimořádnou elegancí a kvalitou. Kožený potah v sobě vždy nese individuální znaky daného zvířete a je vždy unikátní. Pro většinu koženého nábytku proto existují speciální sady na čištění kůže a péči o ni. 

• Kožený nábytek umístěte v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla. Kůže vydrží déle a udrží si svůj typický povrch.

dodávány
v demonte
Material
Kůže
Roh Sedačky
Roh v pravo
Funkcia spania
ano funkce spaní
Úložný prostor
s úložným prostorem
Barva
černá
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.