PC STŮL PRESTIGE (D-BIR-61), HNĚDÝ LAK

D-BIR-61
Dodame za 4 - 8 týdnu
16 990 Kč 20 400 Kč -3 410 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

KOMODA ZE DŘEVA PRESTIGE (D-COM-69) HNĚDÝ LAK

Potřebujete kvalitní psací stůl? Prestige - Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje také Počítačový stolek do pracovny nebo obývacího pokoje. PC stolek vám přijde v monte – netrápíte se s montáží, povrchová úprava kvalitní lak hnědé. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. PC stolek obsahuje komodu na kolečkách která má 3 x šuplík. Komoda lze přesouvat na levou nebo pravou stranu

Rozměr: Š 160 cm x V 76 cm x H 60 cm. 

pc stolek

komoda se zasuavkami

Charakteristické frézy na předních prvcích nábytku i hrubé sokly a desky zaručují pevnost konstrukce nábytku na dlouhá léta. Můžete si vybrat alternativní barvu: Hnědá, Bílá Kliky byly vybrány od italské firmy Bosetti Marella. Kulaté, pohyblivé rukojeti v barvě staromosaz s jemným květinovým motivem, osazené v různých velikostech, dotváří klasickou formu a zdůrazňují charakter kolekce. Zapuštěné panty staromosazné barvy.

Lakovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která má vytvářet nádech starého vzhledu - PATINU. K impregnaci používáme pouze kvalitní mořidla a laky s přírodním obsahem. Impregnaci na nábytek nanášíme ručně, abychom měli v rukou každý deště. Dřevo je přírodní materiál, který ověřil čas, pokud máte zájem o kvalitní solidní nábytek nakupujte přímo u výrobce a ušetříte. Záruka 24 měsíců. Pozornost si zaslouží i ručně vyrobené a staro vypadající panty a úchyty, které dodávají našemu nábytku charismatický design. Praktické dřevěné komody a knihovny šuplíkové is dvířky hodí se do vašeho obývacího pokoje, ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Jejich využití je všestranné.

Zobrazit všechny kusy ze série nábytku Prestige >>

Povrchová úprava
Lak
váha
62 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.