Komoda Lufler

7 990,00 Kč

( sleva až 3 790,00 Kč )

4 200,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Komoda Lufler

  Komoda Lufler

  Úzká a vysoká komoda Lufler v Provance stylu vhodná do obýváku, ložnice ale i vaší pracovny.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Komoda Lufler, KOM 10

  Také vás očarovalo bydlení ve stylu francouzského venkova? Komoda Lufler ve stylu Provence imituje právě tento duch bydlení! Nadchne vás nejen originálním designem, ale také špičkovým zpracováním kvalitního masivu borovice, z nějž je vyrobena. 

  Komoda ve stylu Provence najde své místo opravdu kdekoli v interiéru. V ložnici poslouží pro uložení drobného oblečení, v jídelně zase k uschování příborů či utěrek. Umístit ji můžete také v předsíni či obýváku. Dostatek úložného místa vám poskytnou 4 šuplíky bez samo-dosuvu, opatřené stylovými úchytkami, které krásně ladí s designem komody!

  Komoda Lufler je součástí celé kolekce nábytku Provence, takže máte jedinečnou příležitost zkombinovat ji s dalšími prvky této řady a vytvořit tak jednotně sladěný prostor, vybavený vysoce kvalitním masivním nábytkem. Nábytek ve stylu Provence vám díky svým špičkovým kvalitám vydrží sloužit řadu let! Prémiové provedení dokonale imituje styl venkovského bydlení Provence! K výrobě komody byl použit kvalitní masiv borovice. Tento materiál je dostatečně pružný i pevný a chlubí se nádhernou kresbou. Komoda má navíc robustní konstrukci.

  Komoda Lufler má vrchní desku ošetřenou metodou kartáčování, kdy je ze dřeva odstraněna jeho měkčí část, takže vystoupne tvrdší složka masivu. Cílem je získat povrch s jedinečnou 3D strukturou, která je velice příjemná na dotek a pozoruhodná na pohled. Nábytek je k dispozici ve dvou barevných variantách. Bílé provedení obnáší úpravu dřeva bílou ekologickou barvou, provedení patina zase pracuje s voskem naneseným na bílé barvě. Nábytek si tak získá vzhled s puncem starého nábytku, vyzrálého časem. Za patinovaný nábytek je příplatek 10%.

  Výhodou komody i většiny nábytku z kolekce Provence je, že vám bude dodaný již ve smontovaném stavu. Odpadá vám tak starost s domácí montáží, protože tu provedou vyškolení pracovníci ještě před samotnou expedicí. Nábytek je vždy pečlivě zabalený.

  Šířka: 56 cm

  Výška: 89 cm

  Hloubka: 43 cm

  Komoda Lufler, KOM 10 provence styl

  Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 7 - 9 týdnů.

  BARVA BÍLA:

  barva bíla

  BARVA PATINA:

  barva patina

  Parametry

  Material Borovica
  Povrchová úprava Vosk
  Dodávány v monte (poskládané)
  Zásuvky Bez samo dosuvu
  Front ( přední část ) : Masív
  Korpus Masív
  Vrchní deska Masív
  Výška 89 cm
  Šířka 56 cm
  Hloubka 43 cm
  Čištění Hadříkem
  Údržba Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)

  Ke stažení

  Hodnocení