Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Velký konferenční stolek Provence

Provence mes 107
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
11 878 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Konferenční stolek Provance

Bydlení ve stylu Provence si získalo obrovskou oblibu, a proto jsme pro vás vytvořili tuto jedinečnou kolekci. Velký konferenční stolek představuje originální nábytek s jedinečným charakterem. Jeho nezaměnitelný šarm vynikne, ať už se ho do interiéru rozhodnete umístit samostatně, anebo ho doplnit dalšími produkty z kolekce Provence. Celá série nábytku imituje styl francouzského venkova. Krásně bude ladit například s provensálskou sedačkou, knihovnou či komodou. Nechte se inspirovat celou kolekcí a vytvořte si doma interiér v jednotném stylu Provence!

Šířka: 135 cm , Výška: 52 cm , Hloubka: 75 cm

Velký konferenční stolek byl vyrobený z kvalitního borovicového masivu, a je dostupný ve dvou barevných variantách:

  •          bílá – nábytek je ošetřený bílou ekologickou barvou.
  •          patina – imitace starého nábytku, v němž zanechal otisk zub času. Patina je provedena voskem na bílé barvě. Za patinovaný nábytek je příplatek 10%.

Vrchní deska konferenčního stolku má kartáčovaný povrch s nádhernou strukturou. Jedná se o metodu, kdy je pomocí kartáčů odstraněna vrchní, měkčí část dřeva, aby tvrdší složka měla možnost vystoupit na povrch. Výsledkem je 3D struktura dřeva, která je velice příjemná na dotek a zajímavá pro oko.

Masivní konferenční stolek je vybaven 4 šuplíky, vhodnými pro uložení časopisů, ovladačů a dalších drobných věcí. Šuplíky jsou opatřeny ozdobnými keramickými úchytkami, které příjemně ladí s celkovým vzhledem nábytku. Vrchní deska konferenčního stolku je dostatečně prostorná. K výrobě celého stolku byl využit kvalitní borovicový masiv. Tento materiál si získal oblibu především pro svou pružnost a nezaměnitelnou kresbu. Nožičky o tloušťce až 8 x 8 cm jsou dostatečně stabilní i bytelné, takže unesou i větší zátěž.

Každou objednávkou se zabývají vyškolení profesionálové. Velký konferenční stolek k vám dorazí pečlivě zabalený a smontovaný, takže si s domácí montáží nebudete muset lámat hlavu!

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Typ výrobku
Konferenční stůl
Kolekce
Le baux
Povrchová úprava
Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000214
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání