Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Knihovna provence do obýváku

Provence reg 103
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
15 674 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 2 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 2

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Knihovna provence do obýváku, Bordo typ REG 03

Nádherný dřevěný regál poskytne vaší sbírce knih opravdu důstojný prostor pro vystavení! Stylovější knihovnu v tak špičkovém provedení byste rozhodně nehledali snadno. My navíc nabízíme možnost kombinovat ji s dalším nábytkem ve stejném stylu!

Kouzlu bydlení ve francouzském venkovském duchu propadlo mnoho lidí. Pokud se k nim řadíte také vy, inspirujte se naší kolekcí Provence! Jedná se o nábytek z borovicového masivu v nezaměnitelném provensálském stylu. Masivní dřevo dodává nábytku punc kvality, stejně jako špičková řemeslná práce. Knihovna Provence své místo najde v obýváku či pracovně.

Knihovna rozjasní každý interiér svým okouzlujícím designem! Každý kus má zcela originální vzhled, s každým kusem si do interiéru pořídíte unikátní nábytek, který vám díky svým kvalitám vydrží sloužit dlouhou řadu let!Zadní stěna knihovny je dřevěná a má jedinečný vzhled. Prémiové provedení s profilovanými lištami a tvarovaným čelem zásuvky dokonale imituje styl venkovského francouzského bydlení!Regál Provence nabízíme hned ve dvou barevných provedeních. Bílá varianta využívá bílé ekologické barvy. Provedení „patina“ využívá vosku, který se nanáší na bílý základ. Toto provedení je oblíbené pro svůj starobylý vzhled léty vyzrálého dřeva. Toto provedení je oproti bílé variantě o 10% dražší. 

Pro výrobu knihovny jsme využili kvalitní masiv borovice. Tento materiál je dostatečně pružný i pevný a chlubí se nádhernou kresbou. Regál má navíc robustní konstrukci, takže je zárukou stability i odolnosti.Knihovnu, stejně jako většinu nábytku z kolekce Provence, vám domů dodáme pečlivě zabalenou a již smontovanou. Domácí montáže se proto nemusíte obávat!

Šířka: 107 cm

Výška: 195 cm

Hloubka: 48 cm

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

Knihovna provence do obývaku nebo pracovny

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Povrchová úprava
Vosk
Kolekce
Le baux
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000217
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Velmi pozitivní zkušenost
rating 10
Jsem nadšena z výrobku, který je přesně dle mých představ, velmi kvalitně zpracovaný a krásný. Navíc jako bonus byla špičková doprava včetně vybalení umístění na své místo - velice ochotní, milí a šikovní chlapci!
Super
rating 10
Materiál knihovny velmi kvalitní

Produkty ze stejné série

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.