Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Pc stolek provence

Provence pc bik 103
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
13 686 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Pc stolek provence TYP 03

Potřebujete při práci velký prostor? Dopřejte si ho! PC stůl Provence vám ho díky velké vrchní desce a důmyslně řešenému úložného prostoru dopřeje opravdu plno! Pokud se navíc řadíte k milovníkům bydlení ve stylu Provence, není se nad čím rozmýšlet!

Šířka: 150 cm, Výška: 78 cm , Hloubka: 60 cm

Pokud vám pro práci stačí menší prostor, popřípadě máte-li menší pracovnu s omezeným místem, doporučujeme menší stůl Provence.

 

PC stůl je součástí celé nábytkové kolekce Provence, což pro vás jako pro zákazníka znamená jedinečnou příležitost kombinovat ho s dalším nábytkem nejen do pracovny. Dokoupením knihovny získáte plno místa k uložení knih i šanonů. Nezbytným doplňkem je samozřejmě provensálská židle.

 

Vnitřní prostor stolu je prakticky členěný do šesti zásuvek a jedné skříňky s dvířky. Zadní stěna stolu je z dřevěné překližky v odstínu stejném jako zbytek nábytku. Vrchní deska má kontrastní hnědou barvu a je upravena kartáčováním. Jedná se o metodu, kdy speciální kartáče odstraní vrchní, měkčí část masivu, takže na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva a vytvoří nezaměnitelnou 3D strukturu. Každý dotek i pohled vás potěší, každý kus je originál!

 

Psací stůl Provence je vyrobený z kvalitního borovicového masivu ve špičkovém řemeslném zpracování. Čela zásuvek a dvířka jsou opatřena stylovými úchytkami, které pěkně ladí s designem stolu. Psací stůl Provence dokonale imituje styl venkovského francouzského bydlení, a to i v sebemenších detailech!

 

Masivní dřevo borovice je dostatečně pružný a pevný materiál, který poznáte okamžitě díky jeho jedinečné kresbě. Psací stůl Provence je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Vyberte si buď variantu, kdy je dřevo ošetřeno bílou ekologickou barvou, anebo variantu patinovaného dřeva, kdy se na bílý základ nanáší vosk. Ve výsledku má nábytek starý a lehce opotřebovaný vzhled, který evokuje působení zubu času. Tato varianta je o 10% dražší oproti bílému provedení.

 

Psací stůl, stejně jako většinu nábytku z kolekce Provence, vám domů dodáme pečlivě zabalený a již smontovaný.

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

pc stolik provence

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Typ výrobku
Pc stolek
Kolekce
Le baux
Povrchová úprava
Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
zásuvky
Bez samo dosuvu
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000251
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.