Luxusní postel z trámů dub , Manželská Spider 160 x 200

Spider dub
Skladem méně než 10 ks
16 446,28 Kč 26 363,64 Kč -9 917,36 Kč
Dodáme za 1-2 týdnu Po vyprodaní, dodací doba 4 - 8 týdnu

 

Luxusní postel z trámů dub, Manželská Spider

Luxusní dubová manželská postel Spider vyrobena z unikátních dubových trámů v neopakovatelném designu. Postel je výsledkem dlouholetých zkušeností ve výrobě masivního nábytku a náročných požadavků našich zákazníků. Nosným bodem postele jsou dubové trámy s rozměrem úctyhodných 15 x 8 cm, které vydrží určitě generace. Právě jednoduchý design, kde hlavním designovým prvkem jsou zaoblené všechny hrany postele, můžete si tak konečně odpočinout od bouchnutí kolen a zbytečných úrazů. Postel stojí na robustních nohách zapuštěných přímo do postele také s rozměrem 15 x 8 cm. Kombinace dubového dřeva a moderního designu činí z této postele číslo jedna. K posteli dáváme pevný dřevěný rošt zdarma!

Cena zahrňa

1 x manželská postel Spider  dub ( cena bez matrace )

pevný dřevěný rošt gratis

Luxusní postel z trámů dub 180 x 200, Manželská Spider

K výrobě postele se používá dubové dřevo, kde každý kus je unikát do dřeva jsou uměle vytvářeny trhliny, které působí autenticky. Postel se dodává  rozložená s velmi jednoduchou montáží. Vnitřní rozměru postele je 180 x 200 cm nebo 160 x 200 a jako jediný výrobce vám dáváme pevný dřevěný rošt zdarma k posteli.  Do rámu postele je možný také vložit jakýkoliv lamelový rošt. Postel je ošetřena přírodním olejem, můžete tedy kombinovat z kterýmkoliv dubovým nábytkem z naší nabídky. Součástí postele je příjemné latkove čelo u hlavy, v moderní šedé barvě. 

To že nám skutečné záleží na životním prostředí dubové dřevo mě certifikát FSC a všechny barvy jsou ekologicky nezávadné. Na posteli Spider si užijete určitě dokonalé zdravý spánek, kde každou noc načerpáte novou energii z přírodního nábytku.

Luxusní postel z trámů dub 180 x 200, Manželská Spider

Rozmer matrace: 160 x 200 cm.
Celková šířka postele: 176.

Celková délka postele: 222 cm.
Výška čela u nohou 41 cm.
Výška čela u hlavy cca 86 cm.
Tloušťka bočnic až 8 cm.
rozměr hranolu 15 x 8 cm.
Matrace je zapuštěná v posteli 9 cm při použití našeho roštu, který dáváme k posteli zdarma.

Originál příslušenství:

K posteli vám dáváme možnost zakoupit si značkové matrace Nábytek Mirek. Na výběr máte prémiové taštičkové matrace, altexové matrace či matrace s paměťové pěny. Matrace su výbornou volbou k našim postelím nyní v zaváděcích cenách. Zároveň k posteli je možné si za malý příplatek přikoupit mimořádně komfortní lamelový rošt s možností nastavení tuhosti.

Prohlédnout si všechny prémiové matrace a doplňkové rošty.

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
115 kg
dodávány
v demonte
Material
Dub
Nosnosť
do 220 kg ( osoba max 115 kg )
Rozmer postele
160 x 200 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: