Dřevěná postel z trámů Miky 180 x 200 cm

Miky Smrk
Dodame za 3 - 6 týdnu
12 490 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating
9.8/10 z 5 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Luxusní smrková manželská postel Miky vyrobena z unikátních smrková trámů v neopakovatelném designu. Postel je výsledkem dlouholetých zkušeností ve výrobě masivního nábytku a náročných požadavků našich zákazníků. Nosným bodem postele jsou smrkové trámy s rozměrem úctyhodných 16 x 9 cm, které vydrží určitě generace. Smrkové trámy nejsou lepené, tedy přirozeně dřevo obsahuje i praskliny, které je doplněno i uměle vytvořené trhliny, tak aby dřevo působilo skutečně auteticky.

Dřevěná postel z trámů Miky

Nádherná manželská postel model Miky vyrobená z poctivého masivního dřeva. Hlavním prvkem postele jsou smrkové trámy s úctyhodným rozměrem až 16 x 9 cm. Usínejte i vy v ložnici plné vůně přírodního dřeva což pozitivně ovlivňuje vaše smysly. Získáte tak nejen nádherný kus nábytku ve vaší ložnici ale i ideální prostředí pro vaše zdraví. Barva dřeva nazýváme honey - medová, která imituje barvu přírodního dřeva dub.

To že nám skutečné záleží na životním prostředí dubové dřevo mě certifikát FSC a všechny barvy jsou ekologicky nezávadné. Na posteli Miky si užijete určitě dokonalé zdravý spánek, kde každou noc načerpáte novou energii z přírodního nábytku.

Rozmer matrace:  180 x 200 cm

Celková šířka postele:  198 cm

Celková délka postele: 218 cm

Výška čela u nohou 41 cm

Výška čela u hlavy cca 85 cm

Tloušťka bočnic až 9 cm

rozměr hranolu 16 x 9 cm

Matrace je zapuštěná v posteli 10 cm při použití našeho roštu, který dáváme k posteli zdarma.

Povrchová úprava
Olej
dodávány
v demonte
Material
Smrk
Nosnosť
do 220 kg ( osoba max 110 kg )
Rozměr
180 x 200 cm
Úložný prostor
bez úložného prostoru
Krásná masivní postel
rating 9
Možná by se mi líbila o trochu víc bez těch uměle dodělaných \"prasklin\" (spár). Jinak vypadá moc hezky a precizně vyrobená. Vřele doporučuji.
Postel
rating 10
maximální spokojenost
Výborný přístup, rychlé dodání
rating 10
100%
Postel masiv
rating 10
Skvělá postel z masivu, lehká na složení. Opracování dřeva je precizní, všechno pěkně sedí a po složení je postel vážně masivní, takže stojí, nikde nic nevrže a nehýbe se. Rošt k posteli z hoblovaných desek naprosto dostačuje. S postelí jsem maximálně spokojený.
Hodnocení objednávky
rating 10
Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.