Závěsná prosklená police s dvířky, Vigo 14

Vigo 14 salon
Dodame za 2 - 5 týdnu
11 620 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Závěsná prosklená police s dvířky, Vigo 14

Police Vigo 14 ( šířka 128 cm , výška 41 cm , hloubka 39 cm ) - dodáváne již smontované

Exkluzivní kousek nábytku do obývacího pokoje, závěsná police se sklem a dřevěnými dvířky. Police je z kolekce nábytku VIGO, je tedy vhodné kombinovat právě s těmito kousky nábytku. Závěsná skříňka mě zajímavé padací dvířka kde část je prosklená a část je dřevěná. Tyto 2 prostory oddělené. Závěsná skříňka obsahuje příslušenství pro montáž do stěny.

Skutečně exkluzivní a designový, to jsou hlavní přívlastky dubového nábytku z kolekce pro rok 2020 s názvem VIGO. Dubový nábytek Vigo je určen především do obývacího pokoje, kde v rámci typů nábytku najdete televizní komody, vitríny, regály a skutečné stylový konferenční stolek. Samozřejmostí jsou dvířka a šuplíky s tichým zavíráním soft-close. 

Rada nábytku Vigo je vyrobena v kombinaci dubového dřeva a přírodní dubové dýhy. Kde složení nábytku je přední strany šuplíky / dvířka jsou dubové dřevem, vrchní deska je přírodní dubová dýha a vnitřní korpus a boky nábytku jsou vyrobeny z přírodní dubové dýhy. Nábytek je ošetřen výjimečným Německým olejem Livos. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou a Polskou firma kde finální produkt je každý kus nábytku skutečné originálním kouskem té nejvyšší kvality. Osvětlení je již dodávány v ceně nábytku při kusech, které ho obsahují.

Nábytek do obývacího pokoje z dubu, Vigo

Výběrem nábytku z řady VIGO si vyberete nejen nádherný a exkluzivní nábytek ale i naše více než 20 leté zkušenosti v oblasti nábytku. Nábytek se dodává již smontovaný.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené,  máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Exkluzivní nábytek do obýváku z dubového dřeva, Vigo

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Přírodní dubová dýha
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
Default empty value
Šířka
Default empty value
Hloubka
Default empty value
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v demonte
Material
masív dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.