Malá obývací stěna retro z masivu, Jánošik

Janosik typ 25 + 12
Dodame za 1 -2 týdnu
54 480 Kč 79 000 Kč -24 520 Kč
S DPH
Dostupné vice jak 10 ks

Tento balíček obsahuje

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Malá obývací stěna retro z masivu, Jánošik

Luxusní obývací stěna z masivu v jemně retro stylu vyrobená z poctivého masivního dřeva. Nábytek ze dřeva dub je velmi chytrou volbou pokud máte přírodní nábytek. Nasávejte sílu přírodní každý den ve vaší obývacího pokoje. Obývací stěna je na nožkách a je ji možné si vyskládat i podle vlastní chuti. můžete si vybrat nábytek z celé kolekce Jánošík. No můžete kombinovat iz nábytkem Texas. sestava obsahuje 1 x vitriny typ 12 (bez osvětlení, lze doobjednat za příplatek 900 Kč)
1 x tv komoda typ 25

Exkluzivní nábytek vyrobený z 100% dubového masivu, který reprezentuje kolekce Jánošík. Nábytek je určen pro náročného klienta, který si potrpí nejen na skutečně přírodní nábytek ale i designové provedení. Nábytek je tak určen pro generace, kde jeho hodnota bude lety jen růst. Celá kolekce je ošetřena značkovým Německým olejem LIVOS , což je dokonalá ochrana pro dubový nábytek, kde na dotek cítíte stále přírodní dřevo a zároveň dřevu dovoluje dýchat. Olej je ekologicky nezávadný. Nábytek z kolekce Jánošík je kartáčovaný a důsledné vybíráme dřevo, kde jsou i přírodní suky dřeva. Získáte tak autentický kus přírodního nábytku, kde je pečlivě vybíráno dřevo tak aby jednotlivé kresby dřeva k sobě pasovaly.

Obývací stěna masiv retro na nožičkách, Jánošik

Nábytek mě krásně zaoblené hrany a rohy, což vytváří minimalistický dojem ale zároveň nábytek je vyroben z poctivého dřeva. Nožičky jsou rovněž celo-masivní s výškou 15 cm.

Dubové dřevo je královský materiál, který se používá již staletí a jeho kvalita je ověřená generacemi. Dřevěný nábytek lety spěje do krásy a získává na jedinečné hodnotě. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Tv Komoda z masivu na nožičkách - dubová, Janosik 25

Šířka: 1800 mm
Výška: 545 mm
Hloubka: 480 mm

Exkluzivní dlouhá televizní komoda vyrobená z dubového masivu na nožičkách. Tv komoda se dodává již komplet smontovaná mě otvor na příslušenství k tv. V zadní části se nachází otvor na kabely. Televizní komoda zaujme svým designovým vzhledem a praktickým využitím. Všechna dvířka i šuplík mají zavírání soft-close.100% masiv včetně vnitřního korpusu je zárukou kvalitního nábytku i po letech užívání. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Prohlédněte si všechny druhy a modely z kolekce Jánošík. 

tv komoda z masivu na nožičkách, Janosik 46

Masivní vitrina dub prosklená retro na nožičkách, Janosik 12

Šířka: 945 mm
Výška: 1846 mm
Hloubka: 390 mm

Luxusní vitrína, která bude reprezentovat dokonalé vaše servis, trofeje a jiné cennosti ve vaší jídelně případně obývacím pokoji. Vitrína je vyrobena z 100% dubového masivu v retro stylu na dřevěných nožkách. Vitrína mě levou část prosklenou, kde ve vnitřní části se nacházejí 2 skleněné police s možností nastavení výšky police. V Pravé části vitríny su pevné dřevěné dveře, kde ve vnitřní části se nacházejí dřevěné police rovněž s možností změny výšky. CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Prohlédněte si všechny druhy a modely z kolekce Jánošík. 

Regál z masivu na nožičkách z dubu , Janosik 10

Povrchová úprava
Olej
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Povrch nábytku
Kartáčovanie
Front (přední část)
Masív dub
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.