Nábytek z dubového masivu do obývacího pokoje, Alexandra

Alexandra 13+21+14
Dodame za 1 - 4 týdnu
74 300 Kč 92 880 Kč -18 580 Kč

Namísto 92 890 Kč

S DPH
Dostupné na objednávku

Tento balíček obsahuje

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dřevěný nábytek z dubového masivu do obývacího pokoje, Alexandra

Jaké komponenty tato sestava zahrnuje?

1 x  TV komodu ALEXANDRA 21 ( Výška: 60,6 cm , Šířka: 142 cm , Hloubka: 48 cm )

1 x  Regál ALEXANDRA 13 ( Výška: 204 cm , Šířka: 133 cm , Hloubka: 48 cm )

1 x  Regál ALEXANDRA 34 ( Výška: 204 cm , Šířka: 81 cm , Hloubka: 48 cm )

Dubová obývací stěna zahrnuje tři komponenty, které v žádném obývacím pokoji nesmí chybět: TV komodu a sestava dvou regálů s dostatkem úložného prostoru.

Prvky sestavy jsou součástí kolekce Alexandra, která zahrnuje luxusní dubový nábytek s celomasivní konstrukcí. K jeho výrobě se používá výhradně výběrové dubové dřevo, které prochází pečlivým kontrolním procesem. Masiv je použit jak u korpusu, tak i předních částí nábytku včetně vnitřních polic. Výroba nábytku probíhá s využitím těch nejmodernějších technologií.

Nábytek z dubového masivu do obývacího pokoje, Alexandra

Dubový nábytek ze série nábytku Alexandra je skutečně ověřen časem. Série nábytku se vyrábí již více než 20 let, kdy postupně byly přidávány nové modely. V kolekcí Alexandra naleznete nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a nově i pracovny. Zařiďte si i vy váš interiér poctivým dubovým nábytkem, který je vyroben výhradně z dubového dřeva. Víme, že Váš čas je cenný, proto se nábytek dodává již smontovaný. Všechny šuplíky a dvířky disponují německým kováním s tlumením soft-close. Nábytek je ošetřen špičkovým Německým olejem LIVOS, který je přímo určen pro dubová dřeva. Nasávejte každý den vůni přírodního nábytku ve svém interiéru. K výrobě je použijte dřevo výhradně z obnovitelných lesů. Nábytek je vytvořen ve spolupráci s naší a Polskou firmou. Samotný design je inspirován prostředím luxusních Švýcarských chaletů. Samotná výroba probíhá v nejmodernější lince v EU, kde se vyrábějí i tradiční Německé produkty. Samozřejmostí je denně kontrolovaná vlhkost dřeva, nejmodernější CNC stroje, kontrolovaná vlhkost ve výrobě. Dopřejte si i vy tak nejvyšší kvalitu se dostupnou cenu!

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.