Dřevěný provence noční stolek, Lille typ 212

Lille 212
Dodame za 4 - 8 týdnu
3 490 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dřevěný provence noční stolek bílo hnědý, Lille typ 212

Přírodní noční stolek vyrobený v provensálském stylu bydlení v bílo hnědé barevné kombinaci. Noční stolek je vyroben z čistého borového dřeva. Noční stolek je vhodný doplněk k posteli z kolekce LILLE. Dopřejte si tak příjemný pocit usínání a vstávání ve francouzském venkově. Čerpejte tak pozitivní a klidnou energii z atmosféry venkovského bydlení. Noční stolek má 2 šuplíky, dodává se již smotovaný. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě nočního stolku LILLE.

Celková šířka: 45 cm
Celková hloubka: 43 cm
Celková výška: 50 cm

Dřevěná provence šatní skříň bíla, Lille typ 101

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.