Dubové zrcadlo, Alexandra 80

Alexandra Typ 80
Dodame za 1 - 4 týdnu
7 444 Kč 9 305 Kč -20%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Dubové zrcadlo z masívu

Dubové zrcadlokolekce Alexandra bude elegantním prvkem prakticky v jakékoli místnosti. Své uplatnění najde jak v ložnici, tak jídelně, obýváku či předsíni. K širokému využití přispívá také to, že ho lze snadno kombinovat s dalšími prvky naší nabídky, ať už z kolekce Alexandra nebo s jinými komponenty dubového nábytku. Pěkně vynikne například s dubovou komodou nebo sekretářem.

Zrcadlo má bytelný rám ze 100% dubového masivu. Kresba přírodního materiálu polahodí vašemu oku stejně tak jako pohled do zrcadla! Dubový masiv je v každém případě vždy sázkou na kvalitu a dlouhou životnost nábytku. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších materiálů, jaký se v současném nábytkářství využívá. Svou oblibu si u zákazníků tento materiál získal především díky tvrdosti, pevnosti a příjemné kresbě dřeva.

Dubové zrcadlo je součástí kolekce Alexandra, která svou inspiraci čerpala ve švýcarském prostředí s důrazem na kvalitu a design. Vrchní desky nábytku této řady dekoruje parketový vzor.

Masiv dubu je povrchově ošetřen pouze přírodním olejem renomované značky, díky čemuž se výsledný produkt může chlubit vyšší odolností a tudíž i delší životností. Zrcadlo je díky ošetření olejem více imunní vůči lehčím oděrkám a drobným škrábancům. Zachovává si přirozený vzhled a krása textury dřeva je pěkně patrná. Povrch materiálu se také snadno čistí.

Dubové zrcadlo je k dispozici pouze v  provedení dub olej, které působí ekologickým a ryze přírodním dojmem.

Zrcadlo vám dodáme pečlivě zabalené, abychom předešli nežádoucímu poškození. Po vybalení z ochranného obalu stačí už jen vybrat vhodné místo k jeho zavěšení!

 Výška: 76 cm , Šířka: 169 cm , Hloubka: 5 cm

Dubové zrcadlo

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
27 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
Výška
76 cm
Šířka
169 cm
Hloubka
5 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
10
rating 10
velka spokojenost dekujeme

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.