KOMODA ZE DŘEVA PRESTIGE (COM-64) HNĚDÝ LAK

D-COM-64
Dodame za 4 - 8 týdnu
13 890 Kč 17 300 Kč -3 410 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

KOMODA ZE DŘEVA PRESTIGE (COM-64)  HNĚDÝ LAK

Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje také komodu do ložnice nebo obývacího pokoje z borovicového dřeva. Komoda vám přijde v montu – netrápíte se s montáží, povrchová úprava kvalitní lak hnědé nebo bílé barvy + 10%, dle vašeho výběru. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Komoda má 2 x šuplík bez pojezdů a 2 x dvířka za kterými je dřevěná police.

Rozměr: Š 125 cm x V 83 cm x H 45 cm.

komoda 64

Charakteristické frézy na předních prvcích nábytku i hrubé sokly a desky zaručují pevnost konstrukce nábytku na dlouhá léta. Můžete si vybrat alternativní barvu: Hnědá, Bílá Kliky byly vybrány od italské firmy Bosetti Marella. Kulaté, pohyblivé rukojeti v barvě staromosaz s jemným květinovým motivem, osazené v různých velikostech, dotváří klasickou formu a zdůrazňují charakter kolekce. Zapuštěné panty staromosazné barvy.

Lakovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která má vytvářet nádech starého vzhledu - PATINU. K impregnaci používáme pouze kvalitní mořidla a laky s přírodním obsahem. Impregnaci na nábytek nanášíme ručně, abychom měli v rukou každý deště. Dřevo je přírodní materiál, který ověřil čas, pokud máte zájem o kvalitní solidní nábytek nakupujte přímo u výrobce a ušetříte. Záruka 24 měsíců. Pozornost si zaslouží i ručně vyrobené a staro vypadající panty a úchyty, které dodávají našemu nábytku charismatický design. Praktické dřevěné komody a knihovny šuplíkové is dvířky hodí se do vašeho obývacího pokoje, ložnice, předsíně či do dětského pokoje. Jejich využití je všestranné.

Zobrazit všechny kusy ze série nábytku Prestige >>

Povrchová úprava
Lak
váha
65 kg
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.